Zrcadlový nábytek projasní a zvětší vaše interiéry

Zrcadlo je velmi důležitý interiérový doplněk a prakticky žádná domácnost se bez něj neobejde. Napadlo vás ale použít zrcadlový nábytek? Le Patio nabízí kolekci zrcadlového nábytku inspirovanou érou Ludvíka XIV., Krále Slunce, která však působí současně. Nábytek je možné kombinovat s různými styly.

Dva v jednom

Sháníte novou komodu, konzoli nebo konferenční stolek a zároveň vám chybí zrcadlo? Pořiďte si zrcadlový nábytek a elegantně tak vyřešíte obě potřeby. Budete mít navíc originální interiérový kousek, který do České republiky dováží jedině Le Patio. Nejen umění feng shui, ale i naše babičky věřily na magickou sílu zrcadel. Ať už věříte nebo ne, jisté je, že zrcadlový nábytek projasní prostory a ty pak působí více pozitivně. 

                                

Zrcadlový nábytek vytváří řadu zajímavých efektů ve vašem interiéru

Zrcadlového nábytku se nemusíte bát, protože se jako chameleon krásně přizpůsobí svému okolí. Jak to? Jednoduše tím, že v sobě zrcadlí barvy vašeho interiéru. Zrcadlový nábytek také zvětšuje prostor a při dobrém umístění vytváří krásný efekt znásobení barev zdí, koberců nebo podlah.

I když kolekce vychází z historického francouzského nábytku, lze ji snadno kombinovat s moderním nábytkem. Dřevěný masivní nábytek zrcadlový kousek krásně odlehčí.

 

Značka Côté Table

Značka Côté Table reprezentuje čistý, elegantní styl typický pro jihozápadní pobřeží Francie – oblast Bordeaux. V současné době je známá nejen svými kolekcemi nádobí a různými doplňky pro stolování, ale i domácím textilem, osvětlením, drobnými kusy nábytku a dekorativními předměty. Do interiérů vnáší nenapodobitelný francouzský šarm ovlivněný Atlantickým oceánem. Užijte si kombinaci vintage stylu s industriálním, barokní tvary doplněné novodobým zpracováním – vše v duchu příslovečné francouzské elegance. 

 

Ceny produktů z fotografií:

 

Zrcadlová konzole                                                              17. 500 Kč

Zrcadlová konzole jednoduchá                                            16. 500 Kč

Zrcadlová komoda                                                              23. 800 Kč

 

 

Fotogalerie