ŽIJTE V RADOSTI, NE VE STRACHU...

Cítíte se jako tělo bez duše? Bez energie, bez života, už vám 100% proběhlo hlavou, co se to, proboha, kolem mě (nás) děje? Tolik nenávisti, naštvanosti, nabubřelosti, nedej bože – agrese. Ono ale tohle všechno proběhnout musí. Bohudík!

Vše, co se poslední dobou odehrává – ve Vás, kolem Vás, v naší republice, obecně ve světě – je zapříčiněno navyšováním energetických vibrací. Velmi intenzivním navyšováním! Ty způsobují rozličné situace a bez diskuse mají vliv na každého z nás. Velmi jednoduše řečeno jde o to, že celá Země přechází do jiných energetických vln (velmi pozitivních!), což má za následek vše, co se kolem nás děje. V běžném životě to znamená, že jedinci, kteří jsou již delší dobu na vlnách správné životní cesty, přístupu k životu, k lidem vůbec, jsou uvědomělí, už vědí, jak důležitý je duchovní růst pro každou živou bytost, by měli v klidu, míru a pokoji, dál pokračovat na své vytčené cestě. Ti, kteří mají nižší vibrace, čili stále ještě nejsou tzv. vědomí, neustále žijí v sami sebou zavedeném stereotypu podle starých vzorců, ovšem ty se stávají – DÍKY BOHU! – postupně nefunkční.

             Ano, může se stát, že i duchovně velmi silný jedinec může sklouznout, nechat se ovlivnit okolními energiemi, událostmi, momentálním rozpoložením cizího člověka, který v něm spustí lítost, úzkost a pak zabředne do kolotoče oněch nízkých energií. Je to velmi málo pravděpodobné, ale stát se to může, ne, že ne! Proto je velmi důležité zachovat klid, tzv. chladnou hlavu, a bez sebemenších pochyb dále postupovat v radosti, klidu a míru po své správně nastavené cestě. Blíž ke Světlu, k všudypřítomné, bezmezné a všeobjímající energii věčné Lásky.

            Počítejme s tím, že se v nejbližších dnech, týdnech, či měsících odehraje spousta záležitostí, které vyprovokují, nebo spustí právě jedinci pohybující se ve velmi nízkých energetických vibracích. Na Vás je, abyste se jimi nenechali vyprovokovat a neuposlechli své ego, které nás dokáže neuvěřitelně manipulovat! Nemusíte své ego potlačovat, ale je dobré s ním pracovat. Uvědomit si jeho funkčnost, že „tato“ myšlenka, „toto mé rozhodnutí“ je záležitostí ega, protože vnitřně „to“ cítím jinak. A to je ONO! Dejte, prosím, na svou INTUICI, na své SRDCE – a máte VYHRÁNO!!! Ano, na planetě Zemi se odehrává skutečný souboj mezi dobrem a zlem, který vstupuje do úrovní lidského žití i tam, kde by to nikdy nikdo nečekal. Ve své podstatě jde ale o nevyhnutelný vývoj všech bytostí. A ty uvědomělé dobře vědí, že dobro a zlo ve své podstatě neexistují, protože je výhradně „jedno“. Vůbec se nebojte. Ničeho! Ukazujte světu RADOST, LÁSKU, TVOŘTE, DĚLEJTE VĚCI Z VÁŠNĚ A především pak ŽIJTE V RADOSTI. Protože jedině tohle má opravdový smysl a význam. Pro Vás, pro Váš maximálně bohatý život, pro všechny ve Vaší blízkosti, pro celý svět. Ano, pro CELÝ TENTO SVĚT. A věřte, že to opravdu stojí za to! Takže: HODNĚ SÍLY, ŠTĚSTÍ, RADOSTI, SVĚTLA i POŽEHNÁNÍ…

 

Text: Lubomír Nečas, dipl. um., MBA /031222 a AUF-layout: STYLEnew.cz

 

Fotogalerie