ZÁZRAK JMÉNEM ODPUŠTĚNÍ

Máte pocit, že se na své životní cestě stále motáte v začarovaném kruhu a vstupují vám do ní v obměnách tytéž nepěkné situace a prožitky? Jste stále v napětí, aby Vám, nedej Bože, opět někdo neublížil?… Vyléčí vás odpuštění! 

Zdánlivě jednoduché, v reálu však docela složité. Zvláště tedy pro ty, kteří se mylně domnívají, že pronesou „Odpouštím ti!“ a tím to končí. Ano, končí, ale v tom slova smyslu, že k žádnému odpuštění nedošlo. Nemusíme si nalhávat, že každého z nás v průběhu života něco, nebo přímo někdo takříkajíc srazil na kolena. Svým činem, chováním, mnohdy i nevědomým… Danou situaci, nebo prožitek totiž vidíme jen SVÝM úhlem pohledu a ten nemusí být vůbec objektivní! A ve většině případů tomu tak skutečně je. Až když pomyslně poodstoupíme z šedivého zahlcení se špatnou energií, kterou si od daného okamžiku stále v sobě držíme, uvědomíme si, že ve skutečnosti „to“ mohlo být i úplně jinak. Aby ne! Uvědomme si, prosím, že VŠECHNO je ve skutečnosti jinak. Víte, jak se vám už jen tímto pouhým přiznáním uleví!  

Odpuštění léčí, povznáší a transformuje  

Ve své podstatě nemusíte vědět, jak odpouštět. Naprosto postačí, když jste každou svou buňkou přesvědčeni a ochotni odpustit. Vesmír, nebo chcete-li Nejvyšší, se už o vše postará. ODPUŠTĚNÍ vás zbaví nepatřičných energetických nánosů, bloků, zkrátka všeho nepatřičného, co vám komplikuje život. Ve finále totiž držením těchto nepěkných emocí ubližujete jen sami sobě. ODPUŠTĚNÍ má doslova zázračnou moc: osvobozuje, léčí, harmonizuje, posiluje, transformuje, povznáší, otevírá více naše srdce, uvolňuje duši… Samo o sobě je zázrakem. Navíc se jedná o dárek, který dopřáváte sobě samým, těm, kterých se vaše odpuštění týká a potažmo tedy světu, Vesmíru, nejsilnější energii vůbec – LÁSCE! Pocítíte, jak se uleví vašim bedrům, z nichž – po srdečně a upřímně míněném odpuštění! – odpadne ten balvan, který jste si sami naložili. Budete šťastní, protože okamžitě poznáte, jak se vaše srdce více otevírá… 

Nejsilnější intenzitu má ODPUŠTĚNÍ, které je učiněno z naprostého přesvědčení, že je chceme TADY a TEĎ udělat, vychází z našeho srdce a v naší hlavě neběhají zbytečné strachy a pochybnosti typu: Co když se mi nepodaří odpustit úplně? Nevím, jestli to zabere?! – tyto a podobné otázky zcela vymažte ze svého mozkového softwaru. Vše, co je míněno veskrze srdečně a je v souladu s božími zákony, se VŽDY podaří! Tak hodně štěstí.  

  

 AFIRMACE ODPUŠTĚNÍ, KTERÉ VÁS MOHOU INSPIROVAT:  

 

Odpouštím tady a teď ve všech liniích času sama/sám sobě 

za vše špatné, co jsem kdy vědomě či nevědomě učinil.  Odpouštím a žádám o rozpuštění mého nepatřičného pocitu, který od tohoto okamžiku nahrazuje pouze a jen LÁSKA!   

A tak se staň. Děkuji, Amen…“

 

 Lituji. Žádám: Odpusť mi to. Děkuji. Miluji tě!

 

 

 Odpouštím každému, kdo potřebuje mé odpuštění.

Bůh je LÁSKA a bylo mi odpuštěno.

Boží LÁSKA má sílu vyléčit a vyřešit všechny mé problémy.

S tímto vědomím se nemusím absolutně ničeho obávat.

 

Děkuji, Amen…

 Text : LN