Zamilujte se do žluté v interiéru

 Jarní pozitivní atmosféru si do svých interiérů přenesete prostřednictvím nábytku a doplňků v trendy žluté barvě. Le Patio ve své jarní kolekci nabízí žlutou sametovou židli Holy, medově žlutou pohovku Charmy, žluté odkládací kovové stolky, lampičky a další bytové doplňky v této energetizující barvě.

 Žlutá vás rozveselí a povzbudí myšlení

S příchodem jara chceme tuto pozitivní atmosféru vytvořit i ve svých interiérech. Zkuste to se žlutou barvou, kterou si teď oblíbila většina designérů. Žlutá je nejjasnější z teplých barev a psychologové o ní tvrdí, že je povzbuzující a mají ji v oblibě bezprostřední lidé. Kromě toho, že působí radostně, podpoří vaše myšlení. 

Jak na to?

Výhodou žluté je, že se skvěle kombinuje s ostatními barvami a rozjasní barvy neutrální. Můžete si v ní pořídit doplňky, jako jsou polštáře nebo lampičky. Le Patio ale doporučuje být odvážnější a zainvestovat do žluté židle, pohovky nebo odkládacího stolku:

Buďte rozmarní – pořiďte si židli, která je celá potažená žlutým sametem včetně noh! Spojíte pohodlí s jemnou dávkou luxusu, který vás bude těšit každý den.

Retro design a samet jsou stále in! Pohodlná pohovka v nestárnoucím designu ještě povýší v pozitivní medově žluté barvě.

Odkládacích stolek vždy najde v interiéru svoje uplatnění. Ty kovové jsou navíc praktické na údržbu. Žluté proplétání působí i v menším interiéru velmi vzdušně.

 

Obchody Le Patio

Jsme kosmopolitní firma založená na osobním přístupu. Věříme, že člověk může být spokojený, pokud se jeho individualita otiskne do prostoru, kde žije a tráví většinu času. Našim zákazníkům tak umožňujeme vytvořit si vlastní styl bydlení založený na unikátních kusech nábytku a limitovaných kolekcích bytových doplňků z celého světa včetně České republiky. 

Dále si u nás nakoupíte originální šperky, knihy a bytové parfémy. Součástí služeb je interiérový design na míru. Majitelka Le Patio, Monika White, neustále aktivně vyhledává nové originální značky, které na českém trhu prezentuje jako první.

 

 

Ceny produktů z fotografií:

Sametová židle Holy                                               8.900 Kč

Sametová pohovka Charmy                                    29.000 Kč

Kovový odkládací stolek                                        3.800 Kč

Lampička Funky                                                     1.900 Kč

 

 

Fotogalerie