VYSVĚDČENÍ SE BLÍŽÍ, POTĚŠTE SVÉHO TEENAGERA!

Značka Lusito rozšiřuje portfolio polštářů o další luxusní a osobitou řadu. Designérka Diana Turinová si opět hraje – tentokrát se slovy, barvami a srdcovými ikonami!

Polštářky z řady Hearts barevnou pestrostí a stylovým designem zaujmou nejen teenagery, ale i všechny módní nadšence. Přední strana je s potiskem, druhá jednobarevná. Jen vaše nálada rozhodne, kterou stranou polštář položíte na pohovku! Polštáře Hearts drží objem, čímž vytváří dojem stále nového kousku ve vaší domácnosti.

Skrytým zipem a prošívaným lemem, jež tvoří okraje, působí velmi čistě. Vybírat můžete z několika barevných variant. Doporučená cena: polštář HEARTS 50x50 cm za 1 290 korun, polštář HEARTS 60x60 cm za 1 490 korun. Zakoupit je můžete v nově otevřeném showroomu DECO LOCO, kde na vás čeká spousta designové inspirace.

Neméně trendy a cool je aktuální novinka – polštář Barcode. Potisk s čárovým kódem je na obou stranách a určitě potěší i pobaví nejednoho teenagera či příznivce designu. Doporučená cena je 1 490 korun a zakoupit jej můžete v nově otevřeném showroomu DECO LOCO. 

 

 www.lusito.cz    www.decoloco.cz

 

 

Fotogalerie