VYHRAJTE ÚŽASNÉ MAGICKÉ KARTY - NOVINKA!

Pozvolna nám začíná opadávat pestrobarevné listí ze stromů a příroda se s právě probíhajícím podzimem začala připravovat na poslední období roku, které je vymezeno ke spánku. Ke zklidnění, načerpání potřebných sil a energie. Proto jsme pro Vás – naše milé čtenářky a čtenáře připravili ve spolupráci s nakladatelstvím Synergie Publishing tuto „Magickou“ PODZIMNÍ SOUTĚŽ o úžasné vykládací sety. Přejeme Vám všem: HODNĚ ŠTĚSTÍ!

Ti z Vás, kteří se zabývají věcmi nedotknutelnými a přímo souvisejícími s naším zdrojem, dobře vědí, že čas jako takový neexistuje. Že vše probíhalo, probíhá a bude probíhat výlučně TADY & TEĎ. Principy prapůvodu našeho bytí a našeho pozemského života se odehrávají de facto v magických dimenzích a v poslední době čím dál víc ve stylu probouzení, tedy znovuzrození. Tyto úžasné, velmi niterné a zároveň od naší duše neoddělitelné principy jsou našimi němými průvodci, díky kterým se může každý z nás posouvat vpřed. A to nejen na úrovni našich mentálních těl, ale stejně tak – ruku v ruce – i těch fyzických. No, a co byste řekli na to, pokud byste se mohli v danou chvíli „ujistit“, že postupujete správně. Jak na své pozemské, tak i té duchovní cestě? Nebylo by to skvělé?! Bezesporu … Takže, co můžete vyhrát v této naší „Magické“ podzimní soutěži?:

MAGICKÉ DIMENZE – kniha a 44 vykládacích karet a aktivátorů

Lightstar - autorka těchto speciálních vykládacích karet připravila pět unikátních věšteckých výkladů a tři mocné aktivační výklady pro zdravé vztahy, léčení a získání peněz. V každém případě vás čeká cesta do dimenzí snad celého vesmíru. Průzračná, až jiskřivá čistota těchto karet snadno vchází do lidské duše, osvěží ji a budí intuici. Díky ní pak dostáváte přesně ty informace, které potřebujete v tu danou chvíli. Karty Magické dimenze dávají klíče ke štěstí, k umění být pánem svého osudu. Není právě tohle nejdůležitější na světě? Zasněné, hluboké, třpytivé a jasné karty pro meditaci i ryze praktické výklady vás určitě osloví a přinesou inspiraci k životní změně. Nechte se vést…

TAROT ZNOVUZROZENÍ – kniha a 78 karet

Oceněný autor, metafyzik, rodák z Alabamy, který nyní žije v americkém Heartlandu, nicméně žil také v Cornwallu ve Velké Británii, Toney Brooks, mezi jehož vášně se řadí mystika, spiritualita, studie vědomí, kosmologie, sjednocená fyzika a anomální psychologie vytvořil nevšední tarotovou sadu čítající 78 karet, která do tzv. Velkých arkán přináší nejeden nový příběh. Jako dvorní karty se vám představí herecká společnost středověkých postaviček, které dodají vašim výkladům život. Hlavním cílem těchto karet je však sebeuvědomění. Určitě jste už mnohokrát slyšeli, že „všechny odpovědi už máme v sobě“. Teď už je jen nějak dostat ven. Chrysalis Tarot je pro tento šlechetný cíl jako stvořený - bude inspirovat vaši mysl, klást vám hloubavé otázky a zavede vás na dobrodružnou cestu do vašeho nitra. Na cestu, která toho hodně odhalí a bude poučná i zábavná.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: 

Uveďte, prosím, datumové rozhraní (začátek – konec) letošního podzimu. Od kterého do kterého konkrétního dne letos potrvá podzim?  

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

* SOUTĚŽE se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let s trvalým pobytem na území ČR.

* Společnost vlastnící sociální síť FACEBOOK není pořadatelem této soutěže a nemá s ní nic společného.    

* SOUTĚŽ začíná běžet v pondělí 18. října 2021 a skončí v pondělí 1. listopadu 2021 ve 24:00 hod. Po té se celkem osm z Vás může těšit na jedny z výše uvedených vykládacích karet.

ORGANIZÁTOŘI SOUTĚŽE: www.STYLEnew.cz, www.synergiepublishing.com 

 SOUTĚŽ BYLA UKONČENA! DĚKUJEME VŠEM ČTENÁŘŮM, KTEŘÍ SE DO TÉTO SOUTĚŽE ZAPOJILI A OSMI ŠŤASTLIVCŮM V NEJBLIŽŠÍ MOŽNÉ DOBĚ ODEŠLEME JEDNY Z VÝŠE UVEDENÝCH VYKLÁDACÍCH KARET. Redakce STYLEnew.cz 

 

 

Soutěžní formulář

Odpověď:
Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Kontrola - napiště slovy výsledek 2+1:

Fotogalerie