VYHRAJTE LUXUSNÍ DVOJALBUM Mariky Gombitové

SLÍBILI JSME VÁM PŘEKVAPENÍ, SVŮJ SLIB PLNÍME. NYNÍ MŮŽE DÍKY SPRÁVNÉ ODPOVĚDI NA NÍŽE UVEDENOU SOUTĚŽNÍ OTÁZKU CELKEM PĚT Z VÁS VYHRÁT LUXUSNÍ HUDEBNÍ DÁREK - DVOJALBUM NEKORUNOVANÉ KRÁLOVNY SLOVENSKÉ POPULÁRNÍ HUDBY MARIKY GOMBITOVÉ. PŘEJEME VÁM HODNĚ ŠTĚSTÍ!

Dvojnásobná držitelka nejpopulárnější slovenské zpěvačky v anketě Slovenský slávik, která v polovině loňského měsíce oslavila půlkulaté životní jubileum - 65 let a při té příležitosti hudební vydavatelství Opus vydalo speciální remastrované dvojalbum pod názvem Zem menom láska. Marika Gombitová za svoji dosavadní hudební kariéru vydala celkem 9 řadových alb v rodné slovenštině, 3 alba nazpívala v jazyce anglickém. Celkem nazpívala 234 písní, z nichž 64 také sama zkomponovala. Její oblíbenost je u posluchačů nejen na Slovensku, ale i u nás natolik pevná a neohrozitelná i díky její nezaměnitelné a zcela originální interpretaci úžasných songů, z nichž se valná většina stala legendárními už za jejího života - což je výsada umělců, kteří mají tu neuvěřitelnou jistotu toho, že i kdyby ze dne na den svoji kariéru tzv. pověsili na hřebík, z showbyznysové scény už nesejdou a jejich písně budou lidé s oblibou poslouchat řadu dalších a dalších let.  

„Keď človek robí niečo krásne, niečo, čo ho napĺňa šťastím, túži po tom, aby to trvalo stále a aby to nemalo koniec. A práve to, čo človek robí v spojení s Bohom, naberá dimenziu večnosti.“ Marika Gombitová

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Od počátku kariéry patří "Bruja cósmica" mezi největší srdeční záležitosti zpěvačky Mariky Gombitové. O koho se jedná?  

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

* SOUTĚŽE se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let s trvalým pobytem na území ČR.

* V případě, že se chcete dostat do slosování, je třeba, abyste FB stránku našeho časopisu: NEW-STYLEnew vložili mezi své oblíbené. Po uzavření soutěže bude tato podmínka na základě losování v případě výherců překontrolována.

* Společnost vlastnící sociální síť FACEBOOK není pořadatelem této soutěže a nemá s ní nic společného.    

* SOUTĚŽ začíná běžet nyní, ve středu 6. října 2021 a končí ve čtvrtek 4. listopadu ve 24:00 hod. Poté se pět z Vás může těšit na dvojalbum M. Gombitové Zem menon láska na CD nosičích.  

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA! DĚKUJEME VŠEM ČTENÁŘŮM, KTEŘÍ SE DO TÉTO SOUTĚŽE ZAPOJILI A PĚTI ŠŤASTLIVCŮM V NEJBLIŽŠÍ MOŽNÉ DOBĚ ODEŠLEME "novinkové" CD nosiče Mariky Gombitové "Zem menom láska". Redakce STYLEnew.cz 

 

Foto: Opus, archiv ČT, oficiální web zpěvačky

Soutěžní formulář

Odpověď:
Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Kontrola - napiště slovy výsledek 2+1:

Fotogalerie