VYHRAJTE KOUSEK NEBE A MOUDROSTI

Přes to, čím si nyní procházíme, nemyslíme, že by byl snad letošní rok jakkoli ochuzen o nejkrásnější svátky. A jelikož na Vás v redakci STYLEnew.cz stále myslíme a všem přejeme výlučně a pouze to NEJLEPŠÍ, připravili jsme pro Vás ve spolupráci s nakladatelstvím SYNERGIE tuto „hvězdnou“ vánoční soutěž. A posíláme tímto každému z Vás hodně ŠTĚSTÍ!

POSVÁTNÝ KOMUNIKAČNÍ SYSTÉM 

Určitě Vás zajímá, oč můžete soutěžit tentokrát. Tak tedy, velmi zjednodušeně řečeno o kousek posvátného komunikačního systému a kousek nebe. Ale za chvíli pochopíte, že nejsme tak daleko od pravdy!  Zvířata, magické krajiny, mocné živly, severské runy, malá arkána tradičního tarotu a spoustu dalších symbolů – to je Orákulum moudrosti. Sada dvaapadesáti velmi vizuálně poutavých a zároveň jednoznačně významově výmluvných výkladových karet Colette Baron-Reidové. Veškeré symboly, které pro tuto nádhernou výkladovou novinku paní Colette použila se v kartách dokonale prolínají tak, aby jejich zprávy byly pro každého co nejpřesnější. Díky Orákulu moudrosti se můžete napojit na vyšší moudrost, být v kontaktu se svou dokonalou, nekonečnou Boží podstatou. Cílem jednotlivých symbolů je navíc oslovit daného respondenta, tedy člověka, který se stane majitelem těchto kouzelných vykládacích karet, na tak hluboké rovině, aby se mohl účastnit dialogu o jeho životě prostřednictvím vlastní duše.

Colette Baron-Reid 

KOUSEK NEBE 

Druhou novinkou v rámci výkladových karet, které se díky vydavatelství Synergie Publishing dostávají i na tuzemský trh, jsou Karty hvězdných duší. Pro ty z Vás, kteří chtějí aktivovat svou energii, která je propojena s vesmírnou. Pro ty z Vás, kteří se „chtějí“ vrátit ke své dokonalé podstatě, domů ke své duši! Díky těmto, pro změnu třiapadesáti kartám od Rebeccy Campbell můžete třímat v rukou kousek nebe. Která z Vás, milé dámy, by právě o tento „pocit“ nestála?! Tyto nádherné aktivační a vykládací karty Vám pomohou odemknout poklady vlastní duše, rozpomenout se na svůj vesmírný původ a Vaši vesmírnou esenci, no, a navíc ji projevovat v každodenní fyzické zkušenosti.  Milé dámy, nemyslíte, že je nejvyšší čas, abyste nechaly naplno zářit své vnitřní Světlo, svou duši? Pokud s tímto souhlasíte, pak jsou Karty hvězdných duší přesně tím, co „tady a teď“ potřebujete!

Rebecca Campbell

www.synergiepublishing.com

SOUTĚŽ

Čtyři šťastlivci z Vás mohou vyhrát Orákulum moudrosti a další čtveřice pak Karty hvězdných duší. Ovšem je zapotřebí správně odpovědět na naši soutěžní otázku a dodržet níže uvedená pravidla pro tuto soutěž. Přejeme Vám z celého srdce HODNĚ ŠTĚSTÍ!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA, VÝHERCI BYLI REDAKCÍ KONTAKTOVÁNI A VÝHRA ODESLÁNA.

DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ SE DO SOUTĚŽE ZAPOJILI - VÁŠ STYLEnew.cz  

 

 

 

Soutěžní formulář

Odpověď:
Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Kontrola - napiště slovy výsledek 2+1:

Fotogalerie