VYHRAJTE KARTY SKRYTÉ MOUDROSTI!

Aby byl pro Vás – naše milé čtenářky a čtenáře vstup do letošního podzimu, který oficiálně začíná už příští týden – 22. září, nepatrně pozitivnější, připravili jsme pro Vás ve spolupráci s nakladatelstvím Synergie soutěž o celkem 7 balíčků nových vykládacích karet. Tak: HODNĚ ŠTĚSTÍ!

Dnes již dvaašedesátiletá duchovní a intuitivní poradkyně, věštkyně, uznávané duchovní médium Colette Baron-Reidová, která se dlouhá léta zabývá i poradenstvím v oblasti osobní transformace a zájem o její služby projevují lidé z řady zemí na celém světě, a jejíž knihy a projekty jsou překládány do 27 světových jazyků, vytvořila úžasný vykládací set nazvaný zcela prostě a zároveň zcela výstižně: Karty skryté moudrosti. Úžasná kniha a celkem 44 nádherně ilustrovaných karet mohou pomoci najít cestu zpět k opravdovému a zcela prapůvodnímu smyslu našeho bytí. Života jako takového vůbec! V jeho pravdě, podstatě, čistotě, nezištnosti a naprosté duchovní hodnověrnosti.

 

TAJEMSTVÍ SKRYTÉ MOUDROSTI

Stačí, abyste si představili, že ještě před vznikem písma prastaré národy vytvořily tzv. božské spojenectví lidí a mystických skrytých říší, jež tvoří jakýsi most mezi světem přírody a ducha a souběžně udržuje harmonii a rovnováhu. A právě tímto spojenectvím máme zajištěno, že pokud požádáme o pomoc a vedení při zhmotňování naší reality, dostane se nám pomoci v našem směřování k nejvyššímu dobru pro všechny. Lidstvo se postupem času od přírodního světa coby zdroje Boží moci odklonilo a na říše neviditelné reality zapomnělo. V době, kdy na nás stále tíživěji doléhají celosvětové problémy, se tyto síly vrátily, aby nám pomohly najít cestu zpět ke skutečnému smyslu našeho pozemského bytí. POŽÁDEJ A JE TI DÁNO – PRO DOBRO NEJVYŠŠÍ - tak zní motto těchto kouzelných vykládacích karet Colette Baron-Reidové. A pokud se na tyto karty obrátíte s prosbou, vyslyší ji!

www.synergiepublishing.com 

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

* SOUTĚŽE se mohou zúčastnit výlučně osoby starší 18 let s trvalým pobytem na území ČR.

* V případě, že se chcete dostat do slosování, je třeba, abyste tento soutěžní článek sdíleli na svém FB profilu. Stejně tak je zapotřebí, abyste FB stránku našeho časopisu: NEW-STYLEnew a FB stránku: Nakladatelství Synergie vložili mezi své oblíbené. Po uzavření soutěže budou tyto body na základě losování v případě výherců zkontrolovány.

*Společnost vlastnící sociální síť FACEBOOK není pořadatelem této soutěže a nemá s ní nic společného.    

*SOUTĚŽ začíná běžet v den zveřejnění, tedy 17. září 2020 a končí ve čtvrtek 24. září 2020 o půlnoci.

SOUTĚŽ je již UKONČENA, DĚKUJEME ZA VÁŠ ZÁJEM a PŘEJEME HODNĚ ŠTĚSTÍ 

VŠEM, KTEŘÍ SE ZÚČASTNILI. JMÉNA VÝHERCŮ OZNÁMÍME V NEJBLIŽŠÍCH DNECH

NA FB stránkách našeho časopisu: New-STYLEnew

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Kde se narodila Colette Baron-Reid?

a)    Toronto

b)   New York

c)    San Diego

Soutěžní formulář

Odpověď:
Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Kontrola - napiště slovy výsledek 2+1:

Fotogalerie