VYHRAJTE ČISTĚ PŘÍRODNÍ PRODUKTY!

STYLEnew.cz ve spolupráci se společností ENERGY pro Vás připravila soutěž o produkty čistě přírodního charakteru, které rozhodně najdou své uplatnění, potažmo stálé místo, v každé rodině! Co můžete vyhrát a co pro výhru musíte udělat? Čtěte dále…

Ve spolupráci s ředitelem společnosti ENERGY, panem Tomášem Škopkem jsme pro Vás – naše čtenářky a čtenáře vybrali celkem pět úžasných produktů z nepřeberné řady výrobků, jež výše uvedená společnost s velkým úspěchem nabízí zájemcům o zdraví a jeho prevenci nejen u nás, ale i v zahraničí. V naší redakci je tak nyní pro Vás připraveno celkem šest balíčků, které obsahují pět následujících produktů:

* DROSERIN XXL (krém) - harmonizuje především energetickou dráhu plic, tlustého a tenkého střeva, srdce, jater, žaludku. Jednou z hlavních oblastí, kde se DROSERIN výborně uplatňuje, je oblast hrdla a průdušek při kašli, škrábání v krku, prochladnutí, oblast dutin, nebo např. zánět horních cest dýchacích. Jedná se o širokospektrální bio-informační regenerační krém s vyváženým bylinným komplexem a vysokým obsahem termální vody vřídla Podhájská.   

* KING KONG (kapky) - usnadňuje maximální přeměnu energie ve svaly. Jde o širokospektrální regenerační preparát, jehož přírodní látky a bio-informace harmonizují hormonální systém. KING KONG ovlivňuje především dráhu plic, ledvin a močového měchýře. Harmonizací uvedených energetických drah lze napomoci při problémech, které vznikají v důsledku jejich disharmonie. Čili podpoří správnou funkci a činnost ledvin, sleziny, plic, střev, tonizuje organismus a zvyšuje kapacitu energie.

* HIMALAYAN APRICOT OIL (olej) - za studena lisovaný olej z meruňky obecné špičkové kvality, který je zdrojem provitaminu A, vitaminu C i skupiny B včetně kyseliny listové. Jako jediný obsahuje unikátní zdroj vitaminů B15 a B17. Z minerálních látek obsahuje hořčík, vápník, železo, draslík, měď, fosfor a křemík, dále nenasycené mastné kyseliny. Podporuje imunitní systém, ochraňuje buňky a podporuje jejich vývoj, posiluje nervový systém, zlepšuje krevní obraz, podporuje krvetvorbu, čistí ledviny a močové cesty, pomáhá při únavě, nesoustředění a nespavosti, působí proti křečím, při vnějším užití hydratuje a regeneruje pokožku, lze jej použít i pro ošetření bolestivých revmatických svalů, na zábaly rukou i vlasů.   

* CYTOSAN INOVUM (tobolky) - širokospektrální bio-informační regenerační doplněk stravy s vyváženým obsahem směsi huminových látek, silymarinu, kyseliny jantarové a zeleného jílu. CYTOSAN INOVUM harmonizuje především dráhy tlustého a tenkého střeva, žaludku, jater, žlučníku, sleziny a dráhu řídící. Má výrazný vliv na detoxikaci trávicího traktu a zásobení organismu potřebnými minerály a stopovými prvky. Má výrazný imunostimulační a protizánětlivý účinek, chrání a regeneruje játra, snižuje účinky stresu a zátěžového životního stylu na organismus, preventivně působí na možné kardiovaskulární choroby, čistí krev, hloubkově detoxikuje organismus … atd.

* DIAMOND (zubní pasta)  - harmonizuje zejména energetickou dráhu ledvin, jater, tenkého a tlustého střeva, tří ohnišť a žaludku. Účinek této zubní pasty nelze omezit jen na dutinu ústní! Cestou reflexních zón na jazyku a energetických okruhů v ústech cíleně ovlivňuje jednotlivé orgány, jež následně vstupují do imunitních dějů a pochodů v celém organismu. DIAMOND má jemnou skořicově citronovou chuť s lehkým parfémem. Obsahuje tyto bylinky: fenykl, jerlín, kostival, islandský lišejník, jidášovo ucho, lékořici, puškvorec, sedmikrásku, vojtěšku, zázvor. Vše je sladěno tak, aby harmonizovala maximální počet energetických drah a tím byla zajištěna i regenerace chrupu. Kromě regenerace zubů, tkání a kostí, příznivě ovlivňuje pevnost zubní skloviny, pomáhá při paradentóze, příznivě působí při aftózních lézích a k eliminaci virů herpes. DIAMOND má výrazný protizánětlivý a antibakteriální účinek.

www.energy.cz  FB: Energy - https://www.facebook.com/energy.cz

Foto a layout auf fotografie: STYLEnew.cz, další fota: společnost ENERGY  

PRAVIDLA PRO SOUTĚŽÍCÍ / Podmínky pro účast v soutěži:

* Soutěže se smí zúčastnit osoba starší 18 let, žijící na území České, nebo Slovenské republiky a to splněním níže uvedeného požadavku a následného vyplnění soutěžního formuláře. 

* Pro zařazení do soutěže je zapotřebí sdílet tento odkaz na svém facebookovém profilu a FB stránky New-STYLEnew, stejně jako FB stránky společnosti ENERGY si přidat do svých oblíbených. Společnost provozující Facebook.com, stejně jako Facebook takový není pořadatelem soutěže a nemá s ní nic společného.  

* Soutěž končí 15. října 2019 ve 24:00 hod. Jména výherců budou oznámena následně na FB stránkách, tedy na -  https://www.facebook.com/newstylenew.cz  

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: 

*Kolika lidem se líbí FB stránka společnosti ENERGY?

Fotogalerie