VYHRAJTE ANDĚLE!

KAPELA ARGEMA PŘED PÁR DNY VYPUSTILA DO SVĚTA SVÉ NOVINKOVÉ, V POŘADÍ 21 ALBUM S NÁZVEM "ANDĚLÉ". TI Z VÁS, KDOŽ MÁTE PŘEHLED O HUDEBNÍCH NOVINKÁCH NEBO JSTE SKALNÍMI FANOUŠKY TÉTO POP-ROCKOVÉ HUDEBNÍ FORMACE, DOBŘE VÍTE, OČ JDE A JISTĚ VÁM NEUŠEL ANI MATERIÁL O TOMTO ALBU NA STYLENEW.CZ. A JELIKOŽ TENTO ČLÁNEK PŘEČETLO A LAJKOVALO VELKÉ MNOŽSTVÍ Z VÁS - ZA COŽ VÁM DĚKUJEME! - ZKONTAKTOVALI JSME SE S ARGEMOU A DOMLUVILI JSME SE, ŽE VÁM UDĚLÁME I RADOST TAKŘÍKAJÍC HMATATELNOU. PROTO JE TADY PRO VÁS PRÁVĚ TEĎ TATO VÁNOČNÍ SOUTĚŽ. A MY NEBUDEME ZDRŽOVAT, POJĎME ROVNOU SOUTĚŽIT - 

 

 

 Pokud patříte mezi ty, kteří se nechtějí spoléhat na štěstí v této soutěži a chtějí mít jistotu, že novinkové album "Andělé" budou mít 100% ve své domácí sbírce, ti se jej mohou pochopitelně objednávat na: http://www.argema.cz/a-shop

 

Šest šťastlivců z Vás může vyhrát novinkové album Argemy ANDĚLÉ Ovšem je zapotřebí správně odpovědět na naši soutěžní otázku a dodržet níže uvedená pravidla pro tuto soutěž. Přejeme Vám z celého srdce HODNĚ ŠTĚSTÍ!

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Kolik fanoušků má facebooková stránka této pop-rockové kapely?

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

* SOUTĚŽE se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let s trvalým pobytem na území ČR.

*V případě, že se chcete dostat do slosování, je třeba, abyste tento soutěžní článek sdíleli na svém FB profilu. Stejně tak, abyste FB stránku našeho časopisu: NEW-STYLEnew a taktéž FB stránku hudební skupiny: ARGEMA vložili mezi své oblíbené. Po uzavření soutěže tyto body budou na základě losování v případě výherců zkontrolovány.

*Společnost vlastnící sociální síť FACEBOOK není pořadatelem této soutěže a nemá s ní nic společného.    

*SOUTĚŽ začíná běžet v den, kdy chodí Mikuláš, tedy v sobotu 5. prosince 2020 a končí v sobotu 12. prosince ve 24:00 hod., abychom následně měli dostatek času zkontrolovat došlé odpovědi, vylosovat výherce a co nejdříve jim odeslat výhry.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA, VÝHERCI BYLI REDAKCÍ KONTAKTOVÁNI A VÝHRA ODESLÁNA.

DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ SE DO SOUTĚŽE ZAPOJILI - VÁŠ STYLEnew.cz  

Soutěžní formulář

Odpověď:
Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Kontrola - napiště slovy výsledek 2+1:

Fotogalerie