VŠE, CO CHCEME, MÁME NADOSAH!

Vše, co v životě chcete, co si přejete, buď máte, nebo ne. Není nic mezi tím! A v případě, že to, co chcete a vroucně si přejete, stále není ve vaší blízkosti, chyba je ve vás… 

 

 

…v pochybnostech, obavách, strachu. Pamatujte si, že všechny nízké energie, sebemenší negativa od vás veškeré procesy pozitivních energetických toků oddalují. Nebo zastaví zcela! Můžete se obrazně třeba stavět na hlavu, ale je to tak. Vesmír funguje na zákonu přitažlivosti, který od počátku světa dosud nikdo nepřelstil! Tento zákon je božím dílem a darem pro všechny duše bez rozdílu. Nezáleží na tom, zda je člověk ve své pozemské životní pouti knězem, jeptiškou, významným duchovním, či masovým vrahem. Každý, ale opravdu každý se s účinností zákona přitažlivosti nejednou setkal. I když si to třeba vůbec neuvědomuje. Velmi jednoduše řečeno platí: To, co do Vesmíru vysíláš, berou Nebesa jako tvůj toužebný požadavek a vrací ti zpátky. 

Teď mohou někteří z vás oponovat, že si stále přejí „tohle a támhle to“, svá přání vysílají Vesmíru, Bohu, nebo směrem k Andělům či Archandělům, ale stále to nemají. Jak je to možné? Odpověď je velmi jednoduchá: Po vyslovení, či tichém vyslání přání „tam nahoru“, si člověk spokojeně oddechne a v ten moment na něj uvnitř sebe sama začne „útočit“ vlastní ego. V tu chvíli mu hlavou začnou běžet otázky typu: Co když se mi to ale nesplní? Neměl/a jsem si toho či onoho přát méně? A jsem vůbec připraven/a na takovou „porci štěstí“? – zkrátka jedna pochybnost vedle druhé. Ovšem pozor, vážení! Vesmír vždy reaguje na to, co mu vyšlete. Ve své dokonalosti absolutně nepřipouští, že byste si přáli něco, co nechcete, protože v prostoru, který náš pozemský svět převyšuje, žádné negativní energie nejsou! Velmi laicky shrnuto: Vesmír se ve chvíli, kdy vám hlavou proletí výše uvedená, či jakákoli pochybnost, domnívá, že jde o vaše toužebné přání a „to“ vám sešle zpátky. Čili ano, něco si přejte, vzápětí pomyslete na to, že se vám daná věc třeba nesplní – a ona se NESPLNÍ! Jak prosté. 

Víte, ono se říká, že v jednoduchosti je krása, což je svatá pravda, ale většinou právě ty nejjednodušší věci, či záležitosti jsou pro nás složité. Každopádně už jen to, že si čtete tato slova a přemýšlíte o nich, je úžasné, protože jste se TADY a TEĎ posunuli o další krůček vpřed. A pokud se ptáte, jak se zbavit svých nahlodávajících pochybností či obav, odpověď máte ve svém srdci. Nebo jinak: Dám vám na výběr ze dvou variant - už nyní vím na více než 1000%, jaká bude vaše volba! -, kterou si vyberete?: LÁSKU nebo STRACH? 

Zvolili jste tu první, že? Vidíte! Stačí si uvědomit, že LÁSKA je podstatou všeho, včetně života každého z nás, a pokud budete ke všemu – včetně svých přání přistupovat s LÁSKOU, proč ztrácet čas s něčím tak nízkým a zbytečným jako strach, či jeho odnožemi v podobě obav a pochybností?         

Text: Luboš Nečas, foto: LNproduction