VIVIENNE TALSMAT ---- Vivienne regeneruje a omlazuje své klienty na úrovni buněk

 

Vivienne Talsmat je expertkou v oblasti zdraví a výživy a zakladatelkou Rejuva|Systems, jedním ze světově nejúspěšnějších systémů zdravé detoxikace na světě, založeném na jejích bohatých zkušenostech a znalostech.

 

Po studiu celostní výživy, kinesiologie a medicínské estetiky založila v roce 1996 svou první kliniku, která pomáhá klientům dosáhnout jejích optimální úrovně zdraví, pohody, detoxikace, hubnutí a vitality.

Základem veškeré práce Vivienne je, a vždy byla, výživa. Idea, že tělo bude dobře vypadat zdravě pouze tehdy, je-li dobře „nabíjeno“ zevnitř, je pro Vivienne naprosto stěžejní. Speciálně vytvořený stravovací plán, který skutečně zvyšuje přísun kalorií, majících chránit tělo během detoxikačního procesu, byl navržen jako základní složka systému Rejuva | Detox. Vivienne využila všechny své odborné i praktické znalosti v oboru, aby vypracovala plán, který je zdravý, výživný a lahodný, a následně jej publikovala ve své knize The Food Experience. Vivienne, vždy ochotná podělit se o své znalosti ve prospěch druhých, dále vyvinula nový stravovací plán, který doplňuje program cvičení Lazo Freemana a vyšel na jejich společném DVD pod názvem Detoxercise.

 

I přes své rozsáhlé znalosti této problematiky dokonce i Vivienne zjistila, jak je těžké zajistit si dostatek natolik kvalitní výživy, aby mohla vydržet 10-12 hodinové pracovní dny a fyzicky pracovat se svými klienty a školit je. Poté, co vyzkoušela mnoho různých náhražek masa, přišla k závěru, že neexistuje takový, který by dlouhodobě maximalizoval výsledky léčebných kúr. Díky své neutuchající kreativitě a znalostem vytvořila své vlastní proteinové prášky, založené na využití organických rostlin. Ke zpracování používá produkty nejvyšší kvality od prověřených a eticky postupujících dodavatelů, a to produkty bezpečné a s nejmenšími možnými limity těžkých kovů, olova, hliníku a kadmia. Například ječnou trávu používá pouze z Nového Zélandu, protože je nejčistší na trhu, nejvyšší kvality, i když nejdražší.

 

Vivienne používá pouze ingredience té nejvyšší kvality, nejúčinnější a nejčistší a své jedinečné produkty vyvíjí po dobu několika let a poté je používá s cílem dopřát svým klientům regeneraci a omlazení na buněčné úrovni pomocí kúr Rejuva | System. Prvním produktem byla Viva (nyní Rejuva Detox), což je účinná směs pokrývající vše denní nutriční potřeby těla: kompletní bílkoviny, sacharidy, vláknina, esenciální mastné kyseliny, fytonutrienty, rostlinné steroly, vitamíny, minerály a velmi bohatý zdroj antioxidantů. To vše je zkombinováno do lahodné směsi superpotravin na bázi rostlinných bílkovin. Okamžitě si ji oblíbili její klienti, což vedlo k vytvoření  Rejuva Burn, další účinné a vynikající směsi superpotravin, navržené tak, aby spalovala tuky a zároveň formovala tělo.

 

Vivienne nikdy neztratila zájem o sport a fitness, což ji vedlo k rozšíření škály svých výživných produktů o produkt o sportovce. Výsledkem je  Warrior NRG, komplexní sportovní produkt určený pro sportovce a sportovní nadšence. Jeho účinná směs přírodních složek má obchodní známku Vivienne a pomocí klíčových ingrediencí znásobuje energii a výkon a podporuje intenzivní cvičení, budování svalstva a regeneraci. Získal si okamžitou popularitu a doporučuje jej řada sportovních osobností v celé Velké Británii.

 

Její loajální klientská základna zahrnuje členy královských rodin, politiky a mnoho celebrit, společně s tisíci lidí, které potkala na cestě životem. Vivienne osobně vyškolila více než 300 terapeutů, jak používat její systém, který tak může využívat ještě více lidí po celém světě. Více informací-  www.goodfoodstore.cz  www.rejuva.cz 

Fotogalerie