Vegan smoothies Čerstvé nápoje plné energie

Snídaně se vám zdají nezajímavé? Začněte den pořádnou dávkou vitaminů! Chcete shodit nějaké to kilo? Zkuste smoothies. Jste unavení a bez energie? Mixované ovocné a zeleninové nápoje jsou energetická bomba. Cítíte se být ve stresu a časové tísni? Připravit smoothie je rychlé. Jste vyčerpáni po cvičení? Dodejte tělu novou sílu. 

Smoothies ovlivňují příznivě i psychickou vyrovnanost, posilují imunitu, chrání srdce, regulují váhu, působí proti stárnutí a obnovují celkovou vitalitu. Co do čerstvosti jsou nepřekonatelné a nemusí si je odpírat ani ten, kdo má rád smetanové krémy nebo čokoládu. Tato kniha se stane nejlepším přítelem všech, kdo se chtějí dozvědět více o zdravých surovinách a dalších přísadách pro tyto nápoje a o nejlepších způsobech jejich přípravy, ať už se chtějí stravovat vegansky, nebo si jen pochutnat na něčem výživném a zároveň zdravém. 

V této úžasné knížce představuje autorka Eliq Maraniková téměř padesát receptů na snadnou přípravu nápojů, které vám pomohou cítit se dobře a udržovat vyvážený stav vašeho organismu. Vyzkoušejte nápoj ze špenátu a jablek, anebo co byste řekli kombinaci manga, pomerančů a šípků nebo mrkve s ananasem a góji?  

Seznámíte se s praktickými a konkrétními návody, jak uchovávat ovoce, zeleninu, oříšky a další suroviny a přísady.

Knihu vydává Grada Publising, a.s.