VĚCI SE ZAČÍNAJÍ DÁVAT DO POŘÁDKU!

AŤ UŽ NA ÚKAZY MEZI NEBEM A ZEMÍ VĚŘÍTE ČI NIKOLI, JEDNO JE ZKRÁTKA NEODDISKUTOVATELNÉ: ÚPLNĚK V PANNĚ, JEHO VLIV A PLANETÁRNÍ KONSTELACE S NÍM PROPOJENÉ JAKOBY KŘIČELY SMĚREM K NAŠÍ PLANETĚ: VĚCI, SE ZAČÍNAJÍ DÁVAT DO POŘÁDKU A VESKRZE PRO VAŠE DOBRO, NAŠI MILOVANÍ! NENÍ TO ÚŽASNÁ ZPRÁVA?! 

Zkuste se, prosím, alespoň nyní, při čtení následujících řádků, zcela oprostit od toho, co se kolem nás nyní děje, co běží v televizi, slyšíte z rádia nebo čtete ze stránek "zaručeně pravdivých" novin. Bez ohledu na tyto aspekty, které lidská duše k životu absolutně nepotřebuje, v dnešní době si troufám říct, že spíše ji pěkně dává zabrat, chcete-li obtěžuje ji. Zkrátka jen vypněte, v klidu dýchejte a čtěte vše, co souvisí s těmito dny a především pak s úplňkovou sobotou 27. února 2021. S dnem, kdy bude probíhat úplněk v Panně a bude to shodou okolností šestý den poté, co skončil značně psychicky zátěžový vliv retrográdního Merkura! Zkrátka vše nasvědčuje tomu, že se nám, naši drazí a milí, opravdu začíná blýskat na mnohem lepší časy ... 

 

 

Už 17 minut po deváté hodině ranní se začnou věci dávat do pořádku! U některých jedinců už jsou tzv. v plném proudu a vypadá to, že opravdu jedna změna střídá druhou. Na všech úrovních lidského žití: Ve vztazích, v přátelství, v zaměstnání, v podnikání, ve zdraví, v náhledu a pohledu na svět a především pak v celkovém pohledu na život. A to vše jen a pouze v tom pozitivním slova smyslu! Někteří, pravda, budou muset upozadit a potlačit své touhy a vášně, nicméně je k tomu oprávněný důvod, který dotyčný docení až následně. I když to u mnohých jedinců vypadá psychicky více než vypjatě, pokud si dotyční vymezí sedmadvacátou únorovou sobotu letošního roku čistě a jen sami pro sebe, mohou si být více než jisti, že "nic lepšího" pro sebe už hodně dlouho neudělali! 

 

NIC NENÍ TAKOVÉ, JAK NA PRVNÍ POHLED VYPADÁ aneb ZDÁNÍ KLAME!!!

Čím dál více lidí - ve všech astrologických znameních - začalo pozvolna nabírat tzv. druhý dech a pomyslně si už protřelo své oči a nyní "vidí" podstatně lépe! Planetární konstelace vesmírného pročišťování, které už nějaký ten měsíc na celou naši planetu vysílají své ozdravné a plně harmonizující proudy láskyplného Světla sice po dobu působení retrográdního Merkura byly nepatrně upozaděny, protože nechávaly volný průchod nízkovibračním energiím (negativní energie, jednodušše řečeno: zlo), aby vykoukly na povrch a v ten moment je spálily. Velkou většinu z nich rozhodně. Samozřejmě, že nemůžeme vidět vše, co se odehrává, ale ty základní aspekty, které jsou pro nás v těchto dnech důležité, jsou pro citlivé jedince velmi znatelné! Stejně jako znamení Panny, které si velmi potrpí na pořádek a čistotu (samozřejmě, že jsou vyjímky potvrzující pravidlo, ne, že ne ...), ona čistota začíná být čím dál více upřednostňována. A vesmírnými vibracemi i od nás - pozemských bytostí vyžadována. Není divu, když se podíváme zpět a zcela objektivním způsobem zhodnotíme jen pár aspektů, kterými jsme prošli, je logické, že toho nepatřičného, zbytečného, strachvyvolávajícího, uzurpujícího a podmaňujícího bylo dost. A jelikože je matka Příroda v přímém propojení na Světlo a Vesmír v úžasné spolupracující harmonii, totéž zavádí i mezi lidmi. Všechno chce svůj čas, každý jedinec potřebuje jiný prostor, jinou časovou délku k tomu, aby si uvědomil, že život je darem, o který je třeba pečovat a proto by měl věnovat mnohem větší důležitost tomu, co říká jeho intuice. 

 

NĚUVĚŘITELNĚ SILNÁ POZITIVNÍ ENERGIE ZAČÍNÁ KUMULOVAT - VEZMĚTE SI, KOLIK UNESETE!

Sedmadvacátý únor je specifickým dnem, který má ve znamení Hrozen, Poplašný zvon a Zvon. Je to den vysloveně ženské energie a jeho patronkou je bohyně Šakti. Nevyhledávejte, prosím, ani nevyvolávejte spory, vyhněte se propadům nálad, pokud vás kdokoli či cokoli vyvede z míry. V klidu dýchejte, už jen tím, že budete mít koutky úst směrem nahoru, podprahově a jaksi automaticky se napojujete na pozitivní vibrace. Smějte se, radujte se, užívejte si i maličkostí ... Úplněk v Panně dává každému příležitost dokončit záležitosti, které už dlouho odkládáte jako nepodstatné či zdánlivě nedůležité. Udělejte to, vyplatí se vám to! Další doporučení: Zcela ideální je pro tento den jakýkoli strava vycházející ze země, čili brambory, mrkev, celer, červená řepa ...atd. Z bylinek se doporučuje čekanka, máta peprná, usušená mateřídouška. Z vůni: jasmín, šalvěj muškátová, hyacint, verbena či kadidlo. A z kouzel? Láska! Ta opravdová, všudypřítomná - zkrátka nejčistější a nejsilnější energetická vibrace z níž je tvořeno tzv. Světlo. S každým nádechem si vizualizujte, jak prostupuje celým vaším tělem a s každým výdechem, že z vás odchází všechno, co do vás a k vaší boží jedinečnosti a kráse už nepatří.  

 

 

Lubomír Nečas, 25022021, Foto a Auf-layout design: www.STYLEnew.cz