Vázy v středomořském stylu jako vzpomínka na dovolenou

Vrátili jste se z dovolené a je vám líto, že jste si s sebou do letadla nemohli vzít dekorativní předměty, které by připomínaly atmosféru mořského pobřeží? Nic není ztraceno, Le Patio nabízí kolekci francouzských skleněných váz, které vás do Středomoří zaručeně přenesou. Vybírat můžete z ručně vyráběného skla, váz s patinou v azurové nebo vínově-malinové barvě, či z kousků, které jsou inspirované designem 60. let

Vázy, které evokují atmosféru Středomoří

Atmosféra moře pro nás, kdo jsme se narodili ve vnitrozemí, bude mít vždy nádech exotiky, pohody a uvolněnosti. Proto si ji také rádi připomínáme i ve svých interiérech. Francouzské vázy z aktuální kolekce Le Patio vám nejen dodají do vašeho domova kousek středomořského šarmu, ale zároveň se hodí na luční kytice, které vypadají v interiéru efektně. 

Tipy Le Patia

 

Francouzská značka Côté Table

Značka Côté Table reprezentuje čistý, elegantní styl typický pro jihozápadní pobřeží Francie – oblast Bordeaux. V současné době je známá nejen svými kolekcemi nádobí a různými doplňky pro stolování, ale i domácím textilem, osvětlením, drobnými kusy nábytku a dekorativními předměty. Zejména nábytek a bytové doplňky vnáší do interiérů nenapodobitelný francouzský šarm, který kombinuje vintage styl s industriálním, barokní tvary doplňuje novodobým zpracováním – vše v duchu příslovečné francouzské elegance.

 

Fotogalerie