Vánoční ozdoby Le Patio

Rok 2020 byl jiný, pro většinu z nás náročný a proto je logické, že se v takovýchto časech více zajímáme o tradice. Jednoduše čerpáme klid a sílu z toho, co je zavedené, osvědčené.

Tomuto trendu také odpovídá výběr vánočních ozdob obchodů Le Patio: Kolekci dominují zlatá, stříbrná a bílá barva. Ačkoliv barevnost je tradičně vánoční, ozdoby rozhodně nejsou konzervativní, naopak – něžné vločky, květy, motýly a vážky doplňují obyvatelé podmořského světa, jako jsou koníci, chobotnice nebo želvy. Z tropů k vám na stromeček může přiletět kolibřík, plameňáci nebo papoušek s tukanem. Chameleon po očku sleduje rozdováděné buldočky a páva, který je zároveň držákem na ubrousky. Pokud budete chtít více barev, květiny dostanete také v korálové, červené, petrolejově modré nebo šampaň.

Ačkoliv všechny ozdoby koupíte v eshopu Le Patia, my doporučujeme osobní návštěvu prodejen, které se v čase Vánoc promění díky ozdobám v romantické salóny. Navíc vždy několik dní před Štědrým dnem koupíte ozdoby s výraznou slevou!

Pěkný den přeje Kateřina Marková R. Pereira 

Fotogalerie