ÚŽASNÝ KONCEPT PRO TĚLO I DUŠI…

Ten, kdo s patřičnou úctou a pokorou přistupuje k přírodě, nikdy nemůže udělat chybu. Naopak! Ona mu to totiž patřičným způsobem vrátí. No a kdo vnímá lidské tělo jako jeden celek, ví, že v něm de facto neexistuje ani zdraví, ovšem ani nemoc! Pouze harmonie nebo disharmonie. Kterou z nich si vyberete Vy?

Kdo z nás by si nepřál být 100% zdravý, vitální, plný energie, radostný a šťastný? Ano, ne každý den je pro nás tzv. posvícením v tom pravém slova smyslu, nicméně skutečnost, jak se opravdu cítíme, vždy záležela, záleží a záležet bude zcela samostatně na každém jedinci. Vše je naše volba, každý krok, každá myšlenka, každé rozhodnutí … Všechno si určujeme sami. No a v případě, že propojíme veskrze pozitivní myšlenky a vyzařování s tím správným, co naše tělo žádá a co mu jaksi intuitivně dopřáváme, neexistuje nemoc, která by nás skolila! Zdá se to jednoduché, ovšem v praxi, což potvrdí řada lidí napříč planetou, se jedná o proces, k němuž musí dospět každý sám. Navíc v ten správný čas, protože nic se neděje náhodou a vše k nám přichází právě ve chvíli, kdy jsme na „to“ či „ono“ dostatečně připraveni. Položíme Vám v podstatě velmi jednoduchou otázku: Máte rádi přírodu? Někdo odpoví „Ano,“ další „Nevím…“ a pak se najdou tací, kteří bez sebemenšího zaváhání okamžitě pronesou: „Miluju ji!“ Těm pak netřeba říkat, jakými neuvěřitelnými dary nás dnes a denně hýčká, činí radost, uzdravuje, protože tito jedinci už zkrátka vědí.

Vášeň pro přírodu, smysl pro detail …

Stejně jako např. všichni, kteří se už více než 20 let plně soustředí na propojování pokladů přírody s úžasnou myšlenkou inovativní celostní péče o lidský organismus. Řeč je o společnosti ENERGY a.s., která se svými čistě přírodními produkty zásobuje nejen zdejší luhy a háje, ale stává se víc a víc oblíbenou a vyhledávanou i v zahraničí!  „Dobrý pocit zákazníků je pro nás základní prioritou a podmínkou! Nikdy neslevujeme z našich hodnot a kvality,“ prozradil nám majitel společnosti pan Tomáš Škopek a pokračuje: „Základním předpokladem jakéhokoli úspěchu je dle mého názoru tým dobrých lidí. Nemáme produkty, které sami neužíváme a nedáváme svým dětem! Svou roli v tom pochopitelně hraje i naše vášeň pro přírodu, smysl pro detail a v neposlední řadě radost z dobře odvedené práce. Respektujeme vyváženost výsledku v každém produktu. Každý krok, který činíme, se opírá o skutečné a opravdu smysluplné hodnoty. “ Společnost Energy od začátku své existence respektuje nejnovější poznatky vědy a zároveň čerpá ze znalostí a získaných zkušeností tradičních medicínsko-filozofických učení.

Překvapení pro Vás!

A jelikož bychom si nedovolili našim čtenářkám a čtenářům doporučovat nic, o čem bychom sami v redakci nebyli přesvědčeni, že nemá smysl, tentokrát jsme se jednohlasně ubezpečili, že právě čistě přírodní, bylinné produkty (www.energy.cz) na stránky našeho časopisu rozhodně patří. Vyhledává je řada našich letitých čtenářů a ti, kteří se o nich dovídají až nyní, jak bylo zmíněno na začátku, třeba právě teď přišla ta správná chvíle, aby je vyzkoušeli i oni! Vše, co je tak úzce provázáno s přírodou (O čemž v případě preparátů s logem ENERGY není nejmenších pochyb!) má pro naše fyzické i psychické tělo veskrze blahodárné účinky a Vy, naši čtenáři, byste o tom měli rozhodně vědět. A abychom Vám udělali radost, generální ředitel společnosti, p. Tomáš Škopek nám právě pro Vás věnoval nezanedbatelné množství produktů, které může každý z Vás vyhrát v připravované SOUTĚŽI, která se co nevidět spustí na našich stránkách! Za naše čtenáře a následně všechny soutěžící velmi děkujeme …

Text: Lubomír Nečas (ve spolupráci s Energy ČR, a.s.), Foto: archiv STYLEnew.cz a www.energy.cz

 

Fotogalerie