UŽ SE K NÁM BLÍŽÍ!

PRO NĚKOHO SE MŮŽE ZDÁT, ŽE JARO JE JEŠTĚ V NEDOHLEDNU, PRO JINÉ JE BLÍŽÍCÍ SE 21. BŘEZEN, KDY K NÁM VSTOUPÍ OBDOBÍ PROBOUZENÍ SE, TÉMĚŘ ZA DVEŘMI. A JAK JSTE NA TOM VY? MYSLÍME, ŽE SE V TOMTO OHLEDU ROZHODNĚ ASI MÁME NA CO TĚŠIT! 

O skutečnosti, že příroda je mocná čarodějka, byly popsány hordy papíru a tento fakt snad netřeba nikomu z Vás osvětlovat. Nehledě na skutečnost, že PŘÍRODA nám vždy dává s předstihem a někdy v nepatrných, jindy v naprosto znatelných signálech i dopředu nejrozličnější znamení, že se "něco" děje, blíží... apod. No, a nejinak tomu je i v tomto případě, kdy jsme se v redakci STYLEnew.cz rozhodli, že Vás alespoň trochu v těchto ponurých a pro mnohé až "depresivních" dnech, jež všichni prožíváme, trošku rozveselíme. Snad se nám to podaří. Tak tedy, podařilo se nám získat "aktuální" fotografii z moskevského metra, která může být pro celý svět neklamným znamením toho, že se k nám opravdu blíží JARO. Doslova PŘIJÍŽDÍ. A uznejte sami, že v celé své kráse a parádě! 

A CO VÍC! Pokud se pozorně na "přijíždějící JARO" podíváte, zjistíte, že jede "bez roušky"! TO JE VELMI POVZBUDIVÁ A SKVĚLÁ ZPRÁVA PRO NÁS PRO VŠECHNY, co říkáte?! 

Každopádně mějte POHODOVÝ, pokud možno co nejvíce RADOSTNÝ a ÚSMĚVNÝ i tento poslední lednový týden, jenž nám právě začal! 

 

Text a foto: redakce STYLEnew.cz