ÚPLNĚK VE ZNAMENÍ BERANA proběhne pátého října.

ÚPLNĚK VE ZNAMENÍ BERANA proběhne pátého října. Oficiálně ve 20 hodin a 43 minut našeho času, ale mnozí budou vliv úplňkových energií cítit už tři dny před (tedy od 2. října) a v doznívání tři dny po (tedy do 8. října). Buďte připraveni na řadu věcí, které neovlivníte!

V tento den se, prosím, připravte na záležitosti, na které mnozí z Vás nemohou být připraveni. Úplněk v Beranu totiž ukončí a uzavře důležité životní téma ve vztahových oblastech. Pokud tak učiníte sami, vězte, že se Vám značně uleví, i když pochopitelně musíte počítat ještě s jistými emocionálními dozvuky, protože nejste naprogramované stroje, ale lidské bytosti disponujícími s emocemi. Ti z Vás, kteří vědí, že Vám ve vztazích (partnerských, pracovních, obchodních…) něco nesedí, ale nemáte tu sílu cokoliv řešit, stále „doufáte“, „předpokládáte“, možná se budete divit, ale osud už tento problém za Vás vyřeší. Jakýmkoli – pro Vás ovšem třeba i tím nejneočekávanějším – způsobem! Zkrátka: CO SE MÁ STÁT – STANE SE! Nastaví se nová pravidla – ve vztazích, v úmluvách, v dohodách – a NA VÁS JE, ABYSTE SI TRVALI NA SVÉM! Prosím, neustupujte, nepřistupujte na kompromisy, které Vám samotným vnitřně vadí, ale budete se obhajovat, že jste „bohužel“ jinou možnost v daný okamžik neměli! Tohle není pravda a ve finále si uškodíte, protože „to nezdravé“ stejně skončí. Co se má ukončit se jednoduše ukončí – ať už se Vám to líbí, či nikoli. Je to prostý proces zákona přitažlivosti – aby do Vaší životní cesty mohlo vstoupit cokoli nového a krásného, prostor musí být uvolněn. UKONČETE TEDY VŠE, CO JE PRO VÁS NEVYHOVUJÍCÍ, jedině tak si budete moci oddechnout a v klidu, v radosti a s láskou dál pokračovat na své započaté životní cestě…  

Každý z nás, každé znamení zvěrokruhu má v sobě kousek „Berana“, ne, že ne! A tudíž je potřeba s výše popsaným počítat pro všechny, bez ohledu na astrologické sluneční znamení, v němž jste na tento pozemský svět vstoupili. Nicméně je také pravdou, že úplněk v Beranovi, bude mít největší vliv na zrozence právě tohoto znamení. A většina Beranů, jak známo, si s kompromisy ruku nepodává, většinou trvají na svém – což je pro Vás velké plus. Na druhou stranu je důležité podotknout, že velmi záleží na tom, jakým způsobem (tzv. komunikace, tón hlasu, emoční vyzařování…) na svém budete trvat! Není jednoznačně dané, že když nepřistoupíte na kompromis, že je to pro Vás dobře, protože i Vy, byť jste veskrze pragmatičtí jedinci, byste měli v těchto situacích poslouchat svou intuici a věci nelámat přes koleno jen pro to, že Vás Vaše EGO v danou chvíli má dokonale ovládnutou/ovládnutého. Berte tedy, prosím, drazí Berani v potaz, že je nutná obezřetnost, žádný risk, jelikož štěstí je u Vás v těchto dnech značně vrtkavé. 

Celkově, což platí pro všechny bez rozdílu, platí, že hlava, obličej, mozek, oči, nos a celkově životní síla jsou a budou v těchto plus minus sedmi dnech značně náchylné na sebemenší indicie. Pokud má někdo z Vás na 5. října naplánován jakýkoli zdravotní zásah (samozřejmě se to netýká těch života nevyhnutelných!), přeobjednejte se na jiný termín. Nejen kvůli tomu, že při úplňku dochází k znatelně horšímu hojení jakékoli rány na těle, ale je i zvýšená kulminace krve v těle. Proč riskovat, když to není nezbytně nutné?!