ÚPLNĚK, KTERÝ VÁM ZMĚNÍ ŽIVOT

ÚPLNĚK, KTERÝ VÁM ZMĚNÍ ŽIVOT 

Již tuto neděli, tedy přesně 3. prosince 2017 v 16:46hod proběhne úplněk posledního měsíce tohoto roku. Bude procházet vzdušným znamením Blíženců a jeho dopad bude mít vliv především na vaše rozhodování. Nepodceňujte proto jeho magickou sílu, kterou můžete krásně zúročit veskrze ve svůj prospěch! 

Samozřejmě, že patřičně silný vliv bude mít poslední úplněk letošního roku na zrozence znamení, kterým bude tento „nebeský“ úkaz procházet, tedy na vzdušné Blížence, nebo na jedince, kteří mají v tomto znamení ascendent. Ovšem pozor – je třeba dodat, že onen silný vliv se týká především těch, kteří si bez komunikování nedokážou představit svůj život! No a to se týká de facto i všech ostatních jedinců bez ohledu na astrologické znamení, ve kterém přišli na tento pozemský svět. Komunikace totiž hraje nemalou roli téměř ve všem, nač pomyslíme a právě proto budou v průběhu tohoto úplňku zesíleny vesmírné a planetární energie, které budou veškerou komunikaci podporovat. ALE! Je komunikace a komunikace. Pokud je vedena opravdu srdcem, s dobrým úmyslem, tak, aby pomohla nám samotným i druhým – především pak na duchovní úrovni, je vše v pořádku, jestliže se ale jedná o komunikaci, která je, velmi decentně řečeno: kulišárnou, z níž má mít užitek a profit pouze a výlučně komunikující, to je špatné! A i na toto rozdělení je třeba brát zřetel, protože, znáte to sami: Kdo jinému jámu kopá…

Síla prosincového úplňku je pomyslně zdvojnásobena i živlem znamení Blíženců, kterým, jak již bylo zmíněno, je VZDUCH. Co to znamená? Snáze se naše myšlenky, vše, co vyslovíme, nač pomyslíme, dostane do vesmírného prostoru a ten „dle našich přání“ začne okamžitě jednat. Čili pokud máte jakékoli toužebné přání a opravdu ze srdce toužíte po jeho vyplnění, využijte jedinečnou příležitost právě tohoto magického dne, v neděli si (kdykoli v průběhu dne) zapalte svíčku v barvě, která je vám osobně nejpříjemnější a při pohledu do plápolajícího plamene svíčky si vizualizujte své přání tak, jakoby už bylo splněné a vy jste se radovali, že se vám jeden z velkých snů vyplnil. Nepochybujte, nepouštějte si do cesty za splněním tohoto přání jakoukoli překážku ve formě sebemenší nejistoty, podceňování sebe sama apod. – protože právě tímto můžete splnění svého snu absolutně zhatit. A to by byla velká škoda, nemyslíte? 

STYLEnew Vám přeje, aby se Vám splnila všechna radostná, od srdce míněná a požehnaně čistá přání, která nosíte ve svých srdcích. Takže nezapomeňte – již tuto neděli minutu po tři čtvrtě na pět odpoledne!