ÚPLNĚK 18. SRPNA ve znamení VODNÁŘE * TĚŠTE SE NA VELKÉ PŘEKVAPENÍ!

Srpnový úplněk vypukne pomyslně přesně ve čtvrtek osmnáctého v 11:27 LČ. Jeho energetická síla je zcela ideální, abychom se zcela oprostili od minulosti, nechali ji konečně za sebou a začali se soustředit na vše, co v životě chceme. A ti, kdo skutečně věří, mohou očekávat zázraky…

Citlivější jedinci budou již od úterý 9. srpna pociťovat jakoby zvláštní vnitřní chvění! Kdykoli se totiž dostanou do energetické vibrace místa, či osoby, která je zahlcena nízkými (tedy negativními) energiemi, udělá se jim špatně od žaludku, rozbolí je hlava. A samozřejmě obráceně – v případě, že se budete pohybovat v blízkosti tzv. vám spřízněné duše, nebudete chtít z její blízkosti odcházet. Planeta Uran, která vládne znamení Vodnáře, a síla Slunce v tomto znamení dokáží neuvěřitelné věci. Samozřejmě pro naše dobro! Energie čtvrtečního úplňku začíná působit již v uvedený druhý den v týdnu a odezní až na jeho konci. 

Mnozí z vás si jistě v posledních měsících povšimli toho, že se kolem nás děje spousta věcí, které nedokážeme pochopit, záležitostí, jež v nás vyvolávají intenzivní pocity, že se „něco musí stát“… apod. Ano, tohle působení není ničím jiným, než přirozeným působením přírody a především pak Vesmíru na celou naši planetu. Mění se energetické vibrace, pozvolna se zvyšují duchovní aspekty i v lidech, kteří byli dosud výlučně realisticky a materiálně založeni, celková atmosféra mezi lidmi napříč světem se dostává do zcela jiných úrovní vnímání. 

Nic není (a nikdy nebyla!) náhoda. Ani to, co se odehrává TADY A TEĎ. To nejdůležitější, co může každý z nás – nejen pro sebe, ale logicky pro celý svět – udělat, je zcela se oprostit od všeho, co bylo. Zbavit se minulosti ve svém JÁ, propustit vše, co v sobě dotyčný jedinec drží a tudíž ODPUSTIT. Odpustit od srdce, s pokorou a nezapomenout poděkovat. A jestliže právě popsané provedete ve čtvrtek, kdy bude probíhat úplněk ve Vodnáři, vězte, že pocítíte velkou úlevu a vzápětí zjistíte, že i spousta věcí a záležitostí vám jde, jako mávnutím kouzelného proutku, „najednou“ jako po másle… Někteří z vás budou tvrdit, že to je zázrak, ti, kdož se ezoterními záležitostmi zabývají už nějaký ten pátek, budou vědět, že se jedná o zákonitost akce a reakce: Ve chvíli, kdy se zbavíš břemene, jež s sebou vlečeš, uvolníš se a získáš místo pro vše, co je pro tebe „teď a tady“ nejdůležitější. 

 BONUS pro Vás: 

                                                    RITUÁL

PRO DOSAŽENÍ TOHO, PO ČEM BEZMEZNĚ TOUŽÍTE!

Dobře si promyslete, po čem skutečně a od srdce toužíte. Může to být cokoli, protože Vesmír je nekonečný a stejně nekonečná je i jeho štědrost. Ale, prosím, nepřehánějte to a opravdu se v rámci tohoto úplňku soustřeďte na jedno jediné přání. A důležité upozornění: PENÍZE si raději v období Vodnáře nepřivolávejte, protože energie tohoto znamení má problém finance u sebe udržet! Ovšem také existují výjimky, jež potvrzují pravidlo… Tak tedy, co musíte udělat?  

Vyberte si barvu svíčky dle svého přání: 

RŮŽOVOU volí ti, kdož touží po lásce, chtějí uzavřít sňatek, 

ČERVENOU zapálí všichni, kteří chtějí energii, vášeň, ochranu,

ORANŽOVÁ slouží nejen k meditačním technikám, ale stejně tak, když toužíte       zvládnout úspěšně pohovor, zlepšit svou paměť, 

ŽLUTÁ podpoří všechny, kteří chtějí zazářit, vyniknout…, 

ZELENÁ přináší hojnost, přitahuje léčivé energie,

MODRÁ navozuje pocit klidu, pohody, zlepšuje spánek,  

BÍLÁ je velmi silnou pro očistné rituály, 

ČERNÁ svíce zapudí agresivní a negativní energie, 

HNĚDÁ se nejvíce hodí pro rituálky na ochranu zvířátek, 

ZLATÁ symbolizuje blahobyt, slunce a zároveň souznění s nekonečnem…

 

Pusťte si sobě příjemnou hudbu, zapalte svíci, kterou jste si vybrali a pak nahlas opakujte následující afirmaci, při níž je třeba, abyste si jasně představovali, po čem toužíte, čeho chcete právě „tady a teď“ dosáhnout: 

 

ŽIVOT JE ZÁZRAK, JÁ Z NĚHO PIJI, 

V NÁDHERNÉM SVĚTĚ JÁ S DÍKY ŽIJI. 

TOUŽÍM PO ZÁZRAKU A TEN SE STANE, 

VOLÁM K NEBESŮM TEĎ: DÍKY PANE. 

TAK JEST, TAK SE STANE! 

 

 

TEXT: Lubomír Nečas, FOTO : LNproduction, 2016