Trend z Paříže : Šedozelená barva vládne bytovému textilu

 

Le Patio přináší aktuální trend z lednové pařížské výstavy životního stylu Maison & Objet – ručně tkané předložky, ručníky, polštáře a přehozy v trendy barvě vert de gris  francouzské autorské značky Vivaraise. Šedozelenou kombinujte s hořčicově žlutou nebo s dalšími odstíny šedé.

 

 Francouzi tento rok milují šedozelenou

Už od dob art deca víme, že tmavě zelená vytváří dojem luxusu. Letošní francouzský trend šedozelené (vert de gris) vychází z nenápadné elegance, kterou tato barva interiérům dodává. Šedozelená vypadá příjemně s hořčicově žlutou, zajímavě bude vypadat také s různými odstíny šedé. Nebojte se také tmavších tónů, jako je indigově modrá nebo temná zelená.

 „Výloha vlajkového obchodu značky Hermes v centru Paříže byla v lednu přesně v tónech vert de gris v kombinaci s indigově modrou a temně zelenou. Další nositel trendů, francouzská Elle Decor, také představila interiéry v tónech vert de gris.“ Dodává Monika White, designérka a majitelka Le Patio.

 

Le Patio doporučuje ručně tkaný bytový textil Vivaraise

Vivaraise pro své kolekce ručníků, předložek, polštářů a přehozů vždy volí poetické názvy barev: bambusová, barva prérie, anýzová, badyánová nebo také myší či uhlíková. Inspirujte se francouzskou poetikou a pořiďte si do svého interiéru doplněk v odstínu šedozelené v kombinaci s barvou, která je vám nejvíce příjemná. Pokud chcete být trendy, zvolte hořčicově žlutou nebo naopak tmavé tóny šedé až černé. Ručně tkané bytové textilie Vivaraise vám pomohou změnu interiéru uskutečnit rychle a nenásilně. Bonusem je jejich kvalita a barevná stálost.

 

Značka Vivaraise

Francouzská autorská značka Vivaraise s čtyřicetiletou tradicí je spjatá s designérkou Esther Blanchard, která pro své kolekce využívá netradiční způsob tkaní látek. Používají se pouze přírodní materiály, kolekce jsou organizovány podle barev. Tkaniny jsou vyráběny ručně ve Francii a Portugalsku. Le Patio nabízí přehozy na postele, polštáře, ručníky a předložky do koupelen.

 

Ceny produktů z fotek:

Koupelnová předložka Enzo                         1.650 Kč

Ručník Zoe pro hosta/klasický                      190/550/950 Kč

Polštář Falbala včetně náplně                        1.150 (+150) Kč

Polštář Maia včetně náplně                            950 (+150) Kč

Přehoz na manželskou postel Maia               4.900 Kč

Pléd Maia                                                       2.800 Kč

 

 

 

Fotogalerie