TO, ŽE NĚCO NEVIDÍME, NEZNAMENÁ, ŽE „TO“ NEEXISTUJE!

Kolikrát se Vám už stalo, že v období, kdy Vás nic nebaví, zmítáte se ve směsici pocitů marnosti, zbytečnosti … třeba jen v jedné vteřině pocítíte vnitřní ŠTĚSTÍ?! Víte, že se jedná o jasný signál potvrzující, že TO, co nevidíme, skutečně existuje!

Dokážete se ještě vůbec s opravdovou chutí radovat? Bezelstně a opravdově jako v dětství, kdy jste  například k narozeninám dostali dárek, který jste si tolik přáli? Stejně jako       o Vánocích, když jste v němém úžasu nevěřícně zírali do právě rozbalené krabice, do které Vám Ježíšek zabalil přesně to, oč jste ho v dopise požádali? A nyní si představte, že podobné radosti můžete prožívat každý den. Nejen v den svých narozenin a na Štědrý den! Že to není možné? Nesmysl …           

             Ano, vymezit si v těchto dnech pro sebe pár minut času není jednoduché, ale pokud člověk chce, není to problém. Většina lidí začíná být čím dál více a častěji zahlcována velmi nízkými energiemi (píši záměrně nízkými energiemi, abych nepoužíval pojem: negativní energie!). V neuvěřitelné rychlosti současného světa na Vás jakákoli negativní (ne-li přímo tragická) zpráva „skočí“ dřív, než se stačíte nadechnout. Z jakékoli strany. Ráno se probudíte, zapnete televizi, nebo si v mobilu, na tabletu, či na internetu přečtete zprávy a „jedete v tom“ opět. Je pochopitelné, že citlivější jedince tyto zprávy musí emočně poznamenat, a v této náladě, tedy pokud    s tím dotyčný sám nic neudělá, postupuje de facto až do okamžiku, než večer usne. ALE! 

            Stoprocentně i Vám se čas od času stává, že Vás třeba jen na pár vteřin něco takříkajíc zahřeje u srdce. Zkrátka udělá radost, rozesměje, nakopne na vlnu lepší nálady. Cítíte sami v sobě blažený a slovy těžko popsatelný pocit. 

              A vzhledem k tomu, že člověk by měl poslouchat signály, které mu jeho vlastní tělo (nejen fyzické, ale pochopitelně i to mentální!) dává, bylo by dobré poslouchat je se vším všudy! Někdo tomu říká intuice, jiný vnitřní hlas, další hlas srdce … - ve skutečnosti se jedná  o znamení, která dostáváme přímo shůry. Nejedná se o samozřejmost, ale o velmi dobře míněné "rady", které každý z nás zcela individuálně dostává. A když už je dostáváme (a navíc zadarmo!), byla by přece velká škoda nevěnovat jim pozornost, kterou si zaslouží! Bohužel však velká spousta lidí tohle nedělá a dělat nehodlá, jen proto, že pro výše uvedené nemají tzv. hmatatelný důkaz. Je to v pořádku, ale možná by bylo fajn, aby si uvědomili, že například pro východ slunce, pro nekonečno, pro euforický pocit radosti, nebo například pro bláznivý  a přitom geniální nápad hmatatelný důkaz také neexistuje! A znamená to, že nic z uvedeného neexistuje? Naopak.      A úplně stejné je to i z energiemi, které k nám míří od samotného zdroje. Čili:

                         TO, ŽE NĚCO NEVIDÍTE, OPRAVDU VŮBEC NEZNAMENÁ, ŽE TO NEEXISTUJE!

 

 

Text, photo: STYLEnew.cz/18.01.2018