TIPY EVY FILIPOVÉ-SNÍDANĚ V PAUSETERII

TO MUSÍTE VĚDĚT.

Jakou restauraci navštívit?

DEJ SI PAUZU V PAUSETERII!

Nedávno se narodila nová kavárna. Přímo u stanice metra Národní, v novém obchodním centru Quadrio. PAUSETERIA - Čas na snídani. Proč ne? 

Bratři Tomáš a Michal Ságlovi, zkušení restauratéři / je to jejich už šestá restaurace v Praze / společně se svým šéfkuchařem Vladimírem Rottem, vás lákají nejen na snídani, ale i  na menu po celý den.

Jak to tam vypadá?

Nebáli se a osídlili 1.patro nového obchodního centra a mohu říci, je to jedna z předností  této budovy. Prosklený interiér - výhled do Spálené ulice, pohodlná  široká křesla, nenucená a profesionální obsluha  vás přivítá, v originálních zástěrách s logem podle návrhu grafičky Martiny Kučabové, už od 8 hodiny ranní do 21 hodiny, každý den, po celý týden.

Nezapomnělo se ani na kuřáky, v odděleném proskleném prostoru, s vlastním odvětráním, je fajn, nebudete se cítit jako v akváriu a příjemnou společností je vám fotografie Petry Faltýnové  z Bali od fotografa Járy Urbana.

Hraje  zde zahraniční swingové radio. Zmrzlina po celý rok - 9 druhů a dortíky z vlastní výrobny nemají chybu. Na požádání vám přinesou párátka. 

Prioritou jsou:

- snídaně - od 8hod do 11hod., na požádání můžete snídat od rána do večera
- dobré jsou domácí těstoviny
- saláty-velmi chutné jsou pralinky z červené řepy
- káva ILLY, kromě standartní směsi mají každý týden jednodruhovou Arabicu     

co si objednat ?

Pár jemných davelských párků v přírodním střívku s variací hořčic a jablečným křenem   99,-Kč

Vejce Benedikt na rozpečené focaccie s pražskou šunkou         159,Kč

  

Pralinky z červené řepy plněné krémovým kozím sýrem s dresingem z lískových oříšků    99, -Kč

     

Caesar salát s grilovaným kuřecím masem, parmezánovými chipsy, bylinkovým krutonem a praženou slaninou            159,-Kč 

www.pauseteria.cz

foto-dhaj

     

Fotogalerie