Terre d’Agrumes – ideální jarní bytová vůně vám dodá energii a pocit svěžesti

  Svěží koktejl umíchaný z několika druhů citrusů se špetkou dřevitých nót – to je přesně vůně, která vás v tomto období dobije energií, dodá dobrou náladu a zmírní stres. Obklopte se novinkou, bytovou vůní Terre d’Agrumes, vyrobenou ve Francii z přírodních esencí, bez chemických konzervantů. Le Patio vůni doporučuje jak ženám, tak mužům ve formě sprejů, aromatických olejů, ozdobných svíček, vonných tyčinek, vonných amuletů nebo závěsných sáčků do šatny.

Citrusové esence jsou ideální na doplnění energie 

Konec zimy a začátek jara si žádá energetickou vzpruhu. Kromě různých detoxikačních programů je dobré si dodat energii v podobě svěží vůně i ve svých interiérech. Terre d’Agrumes je svým spojením několika druhů citrusů včetně hořkého pomerančovníku ideálním prostředkem, který vaše tělo nabije energií, přivolá dobrou náladu a zbaví vás tak stresu. Mandarinka svojí silicí posiluje imunitu a odstraňuje melancholii, kterou pociťujeme při nedostatku slunečního svitu. Pomeranč je známé antidepresivum a navíc zmírňuje nervozitu a stres.

 

Země citrusů je na Sicílii

V zemi citrusů, jak by se dal přeložit název bytového parfému Terre d’Agrumes, se zamilujete do vůně právě rozkvetlého sadu rozkládajícího se na úpatí sicilské sopky Etny. Dokonalé spojení slunečního polibku a jiskřivé svěžesti citrusů všech druhů v této vonné kompozici přináší do vašich domovů energii, radost a regeneraci.

 

Terre d’Agrumes – to je svěží citrusový koktejl okořeněný dřevitými nótami

Hlava: Petigrain, mandarinka, hořký pomerančovník (Bigarade)

Srdce: Zelený čaj, jasmín

Základ: Cedrové dřevo, pižmo

 

Tip Le Patia: 

Pořiďte si vůni Terre d’Agrumes ve formě interiérového spreje. Intenzitu vůně si jednoduše volíte sami. Spreje Estéban jsou zdravotně nezávadné, bez ftalátů a konzervačních látek. Mají okamžitý a intenzivní účinek.

 

O firmě Estéban

Luxusní bytové parfémy Estéban se v jižní Francii vyrábějí již přes třicet let. Nenapodobitelná kombinace středozemního životního stylu s japonskou kultivovaností a smyslem pro inovace doladí atmosféru každého interiéru. Firma dbá na ekologický přístup – např. všechny vonné svíčky jsou 100% přírodní, bez přidaných chemikálií. Estéban jako první na trh uvedl elektrické difuzéry, které efektivněji provoní interiér než klasická aromalampa. Pro značku je typická neglazovaná keramika využívaná jako nosič vůní.

 

Ceny různých nosičů vůní:

Aromatický olej                                                       380 Kč

Bytový sprej 50 ml                                                  550 Kč

Vonné tyčinky                                                         270 Kč

Ozdobná vonná svíčka bez chemických přísad      1160 Kč

Ozdobná sada difuzér a náplň                                 1290 Kč 

Náplň do difuzéru 500 ml                                        1190 Kč

Vonný sáček do skříně                                             190 Kč

Vonný talisman                                                        420 Kč 

Fotogalerie