TEREZA ČERNOCHOVÁ NOVÉ ALBUM - ŠKRÁBNUTÍ

 

S režisérem Vladimírem Michálkem natočila videoklip k titulní písni Škrábnutí, která aktuálně zní v jeho filmu Pohádkář. 

Po sedmi letech od sólového debutu Small Monstrosities chystá Tereza Černochová na jaro 2015 u Supraphonu novinkové album.  Půjde o původní repertoár s českými texty, na němž se tentokrát zpěvačka podílí i autorsky. Již nyní je zřejmé, že písnička Škrábnutí pojmenuje celé album. Text Zdeňka Borovce, jenž původně vznikl na hudbu Milana Tesaře pro Karla Černocha, nyní hudebně zpracoval Roman Holý. Ten také jako producent stojí za přípravou celé desky.  

 Píseň Škrábnutí si do svého nového filmu Pohádkář, který měl premiéru 6. listopadu 2014 a vznikl v produkci Marlene Film, vybral režisér Vladimír Michálek, který jej realizoval podle scénáře Marka Epsteina na motivy stejnojmenného bestselleru Barbary Nesvadbové. V hlavních rolích účinkují Jiří Macháček, Anna Geislerová a poprvé v českém filmu i světová topmodelka Eva Herzigová. Strhující příběh o osudové lásce a nemilosrdné lži rámuje i nový videoklip, který Vladimír Michálek na píseň Škrábnutí nyní natočil s Terezou Černochovou.

FOTO-MARTIN KUBICA

Fotogalerie