Teck & Tonka, nejprodávanější bytová vůně Estéban, slaví 20 let

  Bytová vůně Teck & Tonka inspirovaná Afrikou, absolutní bestseller firmy Estéban jak ve Francii, tak i v obchodech Le Patio, letos slaví 20 let od uvedení na trh. Le Patio tuto vůni jako první představilo na českém trhu a dodnes ji úspěšně nabízí v podobě sprejů, aromatických olejů, ozdobných svíček, vonných tyčinek, vonných amuletů nebo kamínků či závěsných sáčků do šatny.

Teck & Tonka zahřeje a zklidní díky kombinaci exotického koření 

Jemná dřevito-kořeněná vůně, která probouzí vzpomínky na Afriku s její červenou zemí a  dřevěnými domy plnými koření. 

Hlava: Muškátový oříšek, skořice, hřebíček. 

Srdce: Santalové dřevo, pačuli. 

Základ: Ambra, tonka.

Perfektně namíchaná směs exotického koření je populární díky svým ingrediencím: Hřebíček přináší pocit odpočinku a pomáhá uvolnit napětí, skořice prohřívá a působí afrodiziakálně. Semena tonky jsou známá svou sladce vanilkovou vůní, která zlepšuje náladu a harmonizuje. Pochází z jihoamerického stromu, slivoně. Místní obyvatelé tonkové boby nosí jako amulet přinášející zdraví a štěstí. 

Kořenitá ale ne příliš sladká vůně Teck & Tonka skvěle doplní atmosféru vašeho interiéru v nadcházejícím zimním období: zahřeje, povzbudí dobrou náladu a alespoň v myšlenkách vás přenese do slunných exotických krajů.

Tip Le Patia: 

Pořiďte si elegantní mechanický difuzér, který svým exotickým designem ozdobí každý interiér. Nádobku naplníte speciálním roztokem, který vzlínáním přes speciální porézní špejle provoní váš domov. Náplň doplňte, kdykoliv potřebujete vůni obnovit. Nebo si pořiďte exotickou Teck &Tonku v podobě závěsného voňavého sáčku do skříně. Každodenní výběr oblečení se tak pro vás stane dobrodružnou cestou.

O firmě Estéban

Luxusní bytové parfémy Estéban se v jižní Francii vyrábějí již přes třicet let. Nenapodobitelná kombinace středozemního životního stylu s japonskou kultivovaností a smyslem pro inovace doladí atmosféru každého interiéru. Firma dbá na ekologický přístup – např. všechny vonné svíčky jsou 100% přírodní, bez přidaných chemikálií. Estéban jako první na trh uvedl elektrické difuzéry, které efektivněji provoní interiér než klasická aromalampa. Pro značku je typická neglazovaná keramika využívaná jako nosič vůní.

Ceny různých nosičů vůní:

Vonný olej                                                                    380 Kč

Bytový sprej 50 ml                                                       550 Kč

Ozdobná vonná svíčka bez chemických přísad          1160 Kč

Ozdobná sada difuzér a náplň                                     1290 Kč 

Náplň do difuzéru 50 ml                                             1190 Kč

Vonný sáček do skříně                                                 240 Kč

Vonné kamínky                                                            980 Kč

 

 

Fotogalerie