Talkshow Geni a Míši: Mistr světa v koloběhu, bývalý ministr a „blbá blondýna“

 

 

Talkshow Geni a Míši: Mistr světa v koloběhu, bývalý ministr a „blbá blondýna“

 

Do dalšího dílu talkshow TGM přijali pozvání mistr světa v koloběhu Michal Kulka, expolitik Ivan Langer a herečka, zpěvačka a komička Iva Pazderková. 19. října v 21.30  TV PRIMA

 

 

 

Moderátoři Michal Suchánek a Richard Genzer si za aktivního režisérského dohledu Ondřeje Sokola povídají, ale také hrají s různými hosty v klubu La Fabrika. 

 

Jako prvního hosta přivítali moderátoři Michala Kulku, mistra světa v jízdě na koloběžce na 32 kilometrů. Michal loni s pěticí dalších závodníků absolvoval jako první v historii na koloběžce etapový závod Tour de France. Michala s Geňou zaujala nejprve jazyková stránka tohoto neobvyklého sportu. „Když se jízdě na koloběžce věnují ženy, jak se jim říká? Koloběhny?“ zajímalo Michala. Richard navázal: „A té nejpomalejší by se mohlo říkat Kolocoura?“ „To je trochu mobilní bordel,“ zhodnotili pak. Michal Kulka do studia svou vítěznou koloběžku, které prý říká Tank, přivezl. Michal s Geňou si ji důkladně prohlíželi a zarazilo je, že její cena je zhruba 65 tisíc korun. „Co na ní může stát pětašedesát tisíc? Vždyť nemá ani sedátko?“ zhrozil se Michal. Aby za hostem nezůstali pozadu, předvedli mu svou vyrobenou koloběžku. „To je zase naše koloběžka. Jmenuje se Jindřiška,“ prozradili a zároveň se pochlubili vychytávkami, kterými koloběžku vyšperkovali.  Jak se dostali od jízdy na koloběžce až k nahotě? A co ve snaze zpopularizovat tento sport na sebe Geňa prozradí? 

 

Jako druhý přišel do studia bývalý politik a ministr Ivan Langer. „My jsme společně dělali revoluci, takže si s Ivanem tykáme,“ objasnil hned na úvod Michal. Vzápětí začal citovat z několikastránkového e-mailu, v němž Ivan Langer posílal informace o sobě jako podklady k pořadu. Michal zmínil, že Langer jako ministr vnitra měl svého času spoustu zásadních informací. „Kdybych věděl všechno, co si všichni myslí, že jsem věděl, věděl bych toho ještě víc.... Možná je ale lepší někdy nevědět,“ pohrál si Langer s touto myšlenkou. Michal připomněl, že Ivan Langer se jako ministr vnitra zabýval mimo jiné drogovou problematikou. „Když se člověk něčím zabývá, musí s tím mít nějakou zkušenost, aby věděl, co to obnáší. Měl jsi někdy něco?“ zeptal se Michal. „Ano,“ odpověděl bez zaváhání Langer. „Fakt? A nemáš něco?“ smál se Michal. Geňa se začal zamýšlet nad tím, co se dělá se zabavenými drogami a představil zajímavý nápad, jak předcházet kriminalitě.  „Vždycky, když se odhalí nějaký gang a zabaví se kabelky a boty, dají se potřebným.  Ale tohle se zničí. Mně to přijde nespravedlivý a velká škoda. Co to rozdat mezi lidi, kteří na to nemají?“ Michal doplnil: „A protože na to nemají, ukradnou rodičům obraz nebo kreditní kartu nebo vykradou trafiku.“ „Tomu by se přece dalo předejít,“ rozvíjel Geňa svou myšlenku. Co jim Ivan Langer na tento svérázný návrh protidrogové politiky řekne?

 

Jako třetí host přišla do studia herečka a moderátorka, která se věnuje mimo jiné i stand-up comedy Iva Pazderková.  Michal hned po příchodu zneužil výškového rozdílu mezi ním a Ivou a netypicky se s ní přivítal. „Mockrát v životě jsem to nezažil, ale jsou chvíle, kdy mi nevadí být prckem,“ přiznal pak Michal. Ivy se zeptal, čeho se mimo jiné v životě bojí. Iva odpověděla: „Bojím se jezdit ve výtahu, ale s mým terapeutem jsme na tom zapracovali a už se to lepší.“ Do debaty zasáhl Ondra, který trpí také specifickým strachem, přiznal, že se bojí dát roli ve filmu herečce, která se s ním vyspí. To Ivu zaujalo a nabídla: „To se dá ale jednoduše změnit, a poměrně rychle, kdybys potřeboval s tím pomoct.“  Geňa prozradil, že si vždycky chtěl popovídat s „blbou blondýnou“, postavou, do níž se Iva převtěluje při svých stand-up výstupech.  A Iva mu hned jeden předvedla. Došlo i na ukulele, které si Iva přinesla s sebou. Michal s Geňou se pustili do jazykové debaty, jak se slovo ukulele skloňuje v množném čísle. „Ukulelů jako stromů. Vždyť je to ze dřeva, ne?“ šel na to od lesa Geňa.  Ivu neminul ani Klausův šus. „Jsi první, kdo si při něm takhle brzo rozbil držku,“ zhodnotil začátek její jízdy Michal. „Taky jsem první, kdo jede ve dvanácticentimetrových jehlách,“ obhajovala se Iva.  V pořadu ji ale čeká ještě mnohem těžší zkouška. Jakou prosbou Iva při ní zaskočí Michala?

Fotogalerie