Svěží letní atmosféra díky bytovým vůním: Pomelo & bazalka nebo Citrónová tráva & máta

Letní vonné kompozice si můžete ve svých interiérech dopřávat po celý rok – záleží jen na vás, zda zvolíte novinku, Pomelo & bazalka, která v sobě spojuje svěžest citrusů s uklidňujícími účinky bazalky nebo chladivou mátu s citrónovu trávou, která také působí jako repelent. Značka Estéban navíc z ceny každého produktu těchto dvou bytových vůní věnuje 1 % organizacím zlepšujícím životní prostředí.

Pomelo & bazalka

 Milujete letní atmosféru? Máte rádi příjemné lehké vůně, které vás osvěží a dodají energii? Pak si můžete nejen v létě ve svém interiéru dopřát originální bytový parfém Pomelo & bazalka. 

Díky této vůni vaše smysly dostanou energetickou vzpruhu plnou sluneční energie a okouzlující esence přírody. Pomelo je vhodné, stejně jako všechny citrusy, k osvěžení a dezinfekci vzduchu, navíc skvěle působí na lymfatický systém. Bazalka přispívá k duševní pohodě. Je výborná nejen k relaxaci, ale působí i jako repelent. Ne nadarmo její název vzniknul z řeckého „basileum“, což znamená „pro krále“. Když chtějí italské ženy přilákat nápadníky, nosí u sebe bazalku.

Vůni Pomelo & bazalka Le Patio prodává v podobě vonného oleje, svíčky, spreje nebo difuzéru-květiny.

 

Citrónová tráva & máta

Tato povedená vonná kompozice se již stala naší stálicí, tento rok navíc v novém designu.

Citrónová tráva (lemongrass) podporuje psychickou pohodu, zmírňuje úzkosti, obecně má účinky jako antidepresivum. Navíc je známá jako přírodní repelent, její vůně spolehlivě odpuzuje komáry. Máta je jednou z nejpoužívanějších a nejoblíbenějších bytových vůní, protože kromě svého příjemného a osvěžujícího aroma pročistí vzduch. Má silně revitalizační účinek na tělo i ducha. V létě oceníte její lehce chladivý efekt.

Tip Le Patia: Difuzér vonící květina

Vyzkoušejte novinku – mechanický difuzér v podobě květiny, která nikdy neuvadá a stále vás bude okouzlovat svým parfémem. Navíc vůně pomelo & bazalka má šanci stát se oblíbenou ženami i muži všech věkových kategorií. V létě může působit i jako odpuzovač hmyzu.

 

O firmě Estéban

Luxusní bytové parfémy Estéban se v jižní Francii vyrábějí již přes třicet let. Nenapodobitelná kombinace středozemního životního stylu s japonskou kultivovaností a smyslem pro inovace doladí atmosféru každého interiéru. Firma dbá na ekologický přístup – např. všechny vonné svíčky jsou 100% přírodní, bez přidaných chemikálií. Estéban jako první na trh uvedl elektrické difuzéry, které efektivněji provoní interiér než klasická aromalampa. Pro značku je typická neglazovaná keramika využívaná jako nosič vůní.

 

Pěkný den s vůní levandule:) přeje Kateřina Marková R. Pereira

 

 

Fotogalerie