Stolování ve středomořském stylu

  Stále více Čechů miluje středomořskou kuchyni a tak logicky přichází poptávka po nádobí a kuchyňských doplňcích v tomto stylu. Le Patio proto nabízí na nadcházející letní sezonu kolekci francouzského nádobí v převážně modro-bílé barevnosti, sklo inspirované včelími plástvemi a spoustu dalších originálních doplňků, které pozvednou úroveň vašeho letního stolování.

 Stolování v bílo-modré barevnosti

V nové letní kolekci francouzského nádobí Côté Table převažuje keramika v bílé barevnosti doplněná modrou nebo šedou barvou. Vedle talířů a mís různých provedení si lze také pořídit snídaňový hrnek typický pro francouzské stolování. Ve stejných barevnostech Le Patio nabízí také sady příborů, takže svoje letní stolování v typických středomořských barvách můžete doladit do naprosté dokonalosti. Novinkou je sklo vycházející ze vzorů včelích pláství. Skleničky můžete sladit s velkými džbány, které jsou při letním stolování naprostou nutností.

 

Další originální doplňky pro letní stolování

Ke gurmánskému středomořskému stylu také patří speciální doplňky, jako jsou: nože na sýry, lžíce na zmrzlinu, dortová lžíce, salátové příbory, skleněné poklopy na dezerty či sýry nebo také skleněné karafy, podtácky a kroužky na ubrousky. Tohle vše aktuálně nabízí Le Patio v kvalitním provedení za příjemnou cenu.

 

Značka Côté Table

Značka Côté Table reprezentuje čistý, elegantní styl typický pro jihozápadní pobřeží Francie – oblast Bordeaux. V současné době je známá nejen svými kolekcemi nádobí a různými doplňky pro stolování, ale i domácím textilem, osvětlením, drobnými kusy nábytku a dekorativními předměty. Do interiérů vnáší nenapodobitelný francouzský šarm ovlivněný Atlantickým oceánem. Užijte si kombinaci vintage stylu s industriálním, barokní tvary doplněné novodobým zpracováním – vše v duchu příslovečné francouzské elegance.  

 

Ceny produktů z fotografií:

 

Sklenice plástev                              220 Kč

Džbán plástev                                 900 Kč

Džbán modrý                                  720 Kč

Sada příborů Lucie                          420 Kč

Snídaňový šálek                              310 Kč

Nože na sýry                                  190 Kč

Lžíce na zmrzlinu                           540 Kč

Mísa keramika                                990 Kč

 

 

 

Fotogalerie