SOUTĚŽ - Zůstanete v němém úžasu!

Kdo z nás by nechtěl vědět dopředu, jak dopadne ta či ona záležitost? Proč mi tento člověk vstoupil do života? Co mi má říct tato situace? Takových otázek je bezpočet a na všechny existuje odpověď. Nevěříte? 

 Výtvarník a spisovatel Toni Carmine Salerno žijící v australském Melbourne se téměř celý svůj život zajímá o duchovní poradenství, energetické léčení, filozofii, praktikuje reiki a vede pravidelné kurzy intuitivního umění, psaní a tzv. inspirující tvořivosti. Jak sám přiznává, největší inspirací pro jeho práci, stejně jako pro Andělské vykládací karty, které nazval Andělé, Bozi a Bohyně, mu je jeho manželka Martine, duchovní učitelka, která vede nejen kurzy reiki, ale i kurzy komunikace s anděly. Za jejího nemalého přispění tedy mohly spatřit světlo světa tyto silně energetické karty. Mohou vás provázet každým dnem, díky velmi praktickému, kapesnímu provedení je můžete mít u sebe takřka permanentně a budete-li potřebovat „teď a tady“ poradit, budou vám k dispozici. Odpoví vám na každou otázku, jež vám vytane na mysli, a v případě těchto vykládacích karet se opravdu nemusíte obávat zdlouhavého čtení jednotlivých významů. Zajímá vás, jaké poselství vám dnes vaši andělé a duchovní průvodci přinášejí? Stačí jediné - intuitivně si vytáhněte jednu z těchto pětačtyřiceti krásně ilustrovaných karet, nebo…

…je vám bližší svět, kterého se můžete takříkajíc přímo dotknout, tedy příroda, jejíž nedílnou součástí je nejen přirozené léčení, ale také elementární bytosti, které nazýváme víly. A s těmi na svém dalším, úžasném vykládacím setu pracovala jasnovidná doktorka psychologie, Američanka Doreen Virtue, která promlouvá s nebeskými posly, především anděly a archanděly a o níž v těchto dnech připravujeme pro STYLEnew.cz samostatný velký materiál, prostřednictvím 44 karet a doprovodné knížky nazvané Léčení s vílami, zprostředkovává hluboce osobní vztah s říší víl. Úžasnou říší, která může každému pomoci nalézt novou vnitřní sílu, jistotu, bezpečí a pocit všeobjímajícího klidu vlastní duše. Naučí vás mít sebe sami více rádi, pomůže vám rozpoznat pravé motivy druhého člověka, proč se k vám chová „tímto způsobem“ a vy to nechápete, dojdete k pochopení překážek, které stojí v cestě k vašemu štěstí. Ti, kteří už karetní set Léčení s vílami používají, vám potvrdí, že nad přesností těchto karet zůstávají lidé v němém úžasu. A to absolutně nemusíte být profesionální kartáři, či kartářky, naopak, říše víl je přímo propojena s jemnohmotnými energiemi světla a všudypřítomné lásky, takže je 100% jisté, že si na svou odpověď, radu, či jen vzkaz, vytáhnete přesně tu kartu, kterou máte. 

 

SOUTĚŽ pro Vás! 

Jeden z těchto vykládacích karetních setů můžete vyhrát, pokud tento článek budete sdílet na svém facebookovém profilu, správně odpovíte na soutěžní otázku a štěstí bude stát při vás! 

Soutěžní otázka: 

Odkud pochází hudebník Philip Nikwé, manžel české módní návrhářky Alice Abraham?  

 

SOUTĚŽ UKONČENA : DĚKUJEME 

Soutěžní formulář

Odpověď:
Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Kontrola - napiště slovy výsledek 2+1:

Fotogalerie