SOUTĚŽ PRO VÁS!

MINULÝ TÝDEN JSME VÁM V UVEŘEJNĚNÉM ROZHOVORU S  DLOUHOLETÝM SPOLUPRACOVNÍKEM NAŠÍ REDAKCE LUBOŠEM NEČASEM O JEHO KNIZE "PŘÍBĚHY Z DRUHÉHO BŘEHU" SLÍBILI SOUTĚŽ O TUTO KNIŽNÍ NOVINKU. VŠE KLAPLO NA VÝTEČNOU, A TAK PRÁVĚ NYNÍ - VE SPOLUPRÁCI S NAKLADATELSTVÍM EUROMEDIA GROUP A JEHO KNIŽNÍ ZNAČKOU PRAGMA - DANÝ SLIB PLNÍME. VŠEM, KTEŘÍ SE SOUTĚŽE ZÚČASTNÍ PŘEJEME HODNĚ ŠTĚSTÍ!   

Co přijde po té, až jednoho dne opustíme tento pozemský svět? Skončí tím pro nás úplně všechno? Podle mnohých tomu tak vůbec není a prý se máme opravdu nač těšit! I o tom vypovídají příběhy, které Luboš Nečas v průběhu pěti let sesbíral a nyní je prostřednictvím knížky "Příběhy z druhého břehu" předkládá i Vám. Minulý týden jsme zveřejnili rozhovor, který s Lubošem vedla šéfredaktorka a kreativní ředitelka naší redakce paní Dagmar Hájková a i v něm naleznou mnozí odpovědi na otázky, které jim třeba běží hlavou, když se hovoří o záležitostech neuchopitelných, neviditelných ... Čím vlastně věci nedotknutelné lidi od nepaměti tak imponují? Tedy za předpokladu, že opravdu existují? "V případě, že by neexistovaly, neodehrávaly by se v naší - lidské realitě! A nejedná se pouze o přechody duší do jiných dimenzí, ale o řadu skutečností, které lidský rozum nedokáže tzv. logicky vysvětlit, protože se jedná o prožitky na interní vjemové úrovni. Jistě, chápu pochybovatele a zpochybňovatele toho, o čem hovoříme, ale je to jen kvůli tomu, že to či ono ještě neměli příležitost prožít. Pokud bych se já sám osobně, díky zážitku s proniknutím do astrálu nesetkal, také bych pochyboval. Ovšem nebyl bych tak razantních ve svých osobních soudech. Což bohužel lidé stále ještě jsou. Je to stejné jakoby chtěli zpochybňovat existenci vzduchu, který také nikdo z nás nevidí a přitom, pokud bychom nedýchali, jasně víme, jak by to dopadlo," prozrazuje Luboš Nečas, který tématem této své knižní novinky tak trochu odbočil z dosud zavedeného. Co Vás, Luboši, vedlo k tomu opustit svět známých osobností a pustit se do tohoto tématu? (smích) "Kdo vám řekl, že jsem opustil svět známých osobností? Ne, já samozřejmě vím, jak to myslíte. A pokud mám být upřímný, tak první odpověď, která mi teď na vaši otázku prolétla hlavou je: A proč ne? Jistě, nepopírám, že i známé osobnosti, a je jich pěkná řádka, mají také osobní zážitky spojené s prodělanou klinickou smrtí, nicméně já jsem si zvolil takzvaně zcela obyčejné lidi, které nikdo nezná, protože mi vyprávění jejich prožitků přijde, řekněme  autentičtější." V redakci STYLEnew.cz nás napadlo, že by nebylo od věci, kdybyste našim čtenářům, když už soutěží o vaši knížku, sám dal nějakou nápovědu k soutěžní otázce. Bylo by to, prosím, možné? "Jistě. Otázku jste v redakci vymysleli, podle mě, skvělou. A jak napovědět? Myslím, že pozorným čtenářům a fanouškům e-časopisu STYLEnew.cz v tomto případě netřeba dávat žádnou nápovědu, protože si určitě přečetli rozhovor, který se mnou vedla skvělá paní šéfredaktorka a moje letitá spolupracovnice a troufám si říci i přítelkyně Dáša Hájková. Ti, kteří jej nečetli, mohou si jej najít a odpověď na soutěžní otázku naleznou takřka okamžitě. Přeji všem soutěžícím hodně štěstí! S pozdravem a požehnáním Luboš Nečas."

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Co mají společného lidé, kteří se navrátili z tzv. druhého břehu zpátky do úrovně pozemského bytí

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

* SOUTĚŽE se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let s trvalým pobytem na území ČR.

* V případě, že se chcete dostat do slosování, je třeba, abyste tento soutěžní článek sdíleli na svém FB profilu. Stejně tak, abyste FB stránku našeho časopisu: NEW-STYLEnew vložili mezi své oblíbené. Po uzavření soutěže  bude tato podmínka na základě losování v případě výherců překontrolována.

* Společnost vlastnící sociální síť FACEBOOK není pořadatelem této soutěže a nemá s ní nic společného.    

* SOUTĚŽ začíná běžet ve čtvrtek 18. března 2020 a skončí za týden, tedy ve čtvrtek 25. března ve 24:00 hod. Po té se tři z Vás mohou těšit na právě vydanou knihu "Příběhy z druhého břehu". 

ORGANIZÁTOŘI SOUTĚŽE: www.STYLEnew.cz, EuromediaGroup a.s./Pragma, www.knizniklub.cz 

TI Z VÁS, KTERÝM SE NECHCE ČEKAT, ZDA SE PRÁVĚ NA NĚ USMĚJE ŠTĚSTÍ ČI NIKOLI, SI MOHOU PŘÍBĚHY Z DRUHÉHO BŘEHU OBJEDNAT Z POHODLÍ DOMOVA NA TĚCHTO WEBOVÝCH ODKAZECH: 

https://www.knizniklub.cz/knihy/495636-pribehy-z-druheho-brehu.html

https://www.booktook.cz/p/pribehy-z-druheho-brehu/#tab-02


SOUTĚŽ BYLA UKONČENA! DĚKUJEME VŠEM ČTENÁŘŮM, KTEŘÍ SE DO TÉTO SOUTĚŽE ZAPOJILI A TŘEM ŠŤASTLIVCŮM POSÍLÁME KNIŽNÍ NOVINKU "PŘÍBĚHY Z DRUHÉHO BŘEHU"! Redakce STYLEnew.cz 

Soutěžní formulář

Odpověď:
Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Kontrola - napiště slovy výsledek 2+1: