SOUTĚŽ O TAROT STRÁŽNÝCH ANDĚLŮ

STYLEnew.cz Vám ve spolupráci s nakladatelstvím SYNERGIE PUBLISHING přináší další SOUTĚŽ, v níž tentokrát můžete vyhrát novinku, která v těchto dnech přichází na náš trh – Nejjemnější a nejsladší TAROTOVÉ KARTY NA SVĚTĚ! 

 

Americká léčitelka, jasnovidka a spisovatelka Doreen Virtue po vydání Andělských Tarotových karet, jež sklidily velký úspěch nejen v USA, ale i na jiných kontinentech, zjistila, že stále velmi mnoho lidí má z Tarotu a jeho vykládání obavy. Proto společně s Radleightem Valentinem vytvořili výkladový komplet, kterému dali název TAROT STRÁŽNÝCH ANDĚLŮ. Je určen pro vysoce citlivé jedince, kteří touží po zcela detailních odpovědích na své dotazy. Tyto odpovědi se jim dostanou prostřednictvím velmi jemných ilustrací a stejně koncipovaných slov v jednotlivých významových sděleních na každé ze 78 vykládacích karet. 

Šest z Vás, kteří správně odpovědí na naši soutěžní otázku, se už teď může těšit na tuto velmi energeticky pozitivní novinku z dílny dámy, která dnes a denně komunikuje s anděly, archanděly a elementárními bytostmi. 

 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: 

 

* Jak vnímá moderátorka Daniela Drtinová náš odchod z tohoto pozemského světa? 

 

SOUTĚŽ UKONČENA.

DĚKUJEME. TĚŠTE SE NA DALŠÍ SOUTĚŽ. REDAKCE STYLENEW.CZ

Fotogalerie