SOUTĚŽ O MYSTICKÉHO LÉČITELE a jeden BONUS navíc!

Ve spolupráci s knižním nakladatelstvím METAFORA jsme pro Vás připravili soutěž o světový bestseller Anthony Williama, který u nás vyšel pod názvem MYSTICKÝ LÉČITEL a výherci získají navíc jako bonus ještě druhou knihu od tohoto autora LÉČIVÁ SÍLA OVOCE A ZELENINY.   

 

Netušíte, o čem tyto knihy pojednávají? Neradi bychom prozrazovali vše, ale alespoň ve zkratce Vám můžeme naznačit následující:     

Anthony William - MYSTICKÝ LÉČITEL  

Autor, označovaný jako novodobé léčitelské médium, vyhledávaný nejen obyčejnými lidmi, ale také miliardáři, celebritami, vlivnými osobami napříč spektrem nejrozličnějších oborů (včetně uznávaných lékařských kapacit!) odhaluje tajemství spojená s lidským zdravím. Užasnete, jak je to snadné! Jednoduše se uzdravte, protože „ono“ to opravdu FUNGUJE! Jste zmateni z informací, které vám sdělují vaši lékaři? Nevěříte jim, protože vnitřně cítíte, že je to úplně jinak?! Děsíte se rakoviny? Nebo jste prostě jen nemocní, ale bohužel nikdo neví, co s vámi opravdu je? Co se děje? Naznačují vám, že si své potíže vymýšlíte, jen proto, že sami nemohou odhalit jejich příčinu? Nevzdávejte to, protože právě pro vás je tady tato ÚŽASNÁ KNIHA! Anthony William zná totiž cesty ze začarovaných kruhů. Jak je to možné? Je zkrátka vyvolený. Dostává informace přímo od Nejvyššího Ducha (tedy Boha), který má k dispozici veškeré informace o všech a o všem, co se tady na pozemské úrovni stalo, děje a stane… Má prostě v rukou řešení všeho. A Anthony zná díky svému neuvěřitelnému daru metody, které lékařská věda objeví třeba až za několik desetiletí! 

 

Bonus: MYSTICKÝ LÉČITEL – LÉČIVÁ SÍLA OVOCE A ZELENINY 

Víte, jaké zázraky s naším tělem dokážou borůvky, ředkvičky, okurky, kiwi …? Co je označováno za „ovoce vzkříšení“? Která zelenina „zřídlem mládí“? Co vás pozvedne, kdykoli se dozvíte něco špatného? Chcete sami sebe a své milované ochránit před nemocemi? Pak musíte alespoň jednou přečíst právě tuto knihu! Zcela originálním, a především pak neoddiskutovatelně pravdivým způsobem pojednává o léčivém potenciálu více než 50 druhů ovoce, zeleniny a bylinek z volné přírody. Díky zasvěcenému daru mystického léčitele Anthonyho Williama získáte informace, které jinde nenajdete! Můžete okamžitě porozumět vlastnímu zdraví a díky tomu, že budete znát skrytou sílu ovoce, zeleniny a bylin, které znáte jen zběžně, proměníte svůj život. Nahlédněte společně s autorem pod pokličku mechanismů nezvladatelných chutí, zjistíte, jak klíčovou roli sehrává ovoce v otázce plodnosti, nebo pochopíte, jak stresové situace a stres sám o sobě využít ve svůj vlastní prospěch!    

 

Obě knihy u nás vydalo nakladatelství Metafora - www.metafora.cz

 

SOUTĚŽ! 

 

Tři z vás, kteří správně odpovědí na níže uvedené soutěžní otázky, dají like FB stránce našeho e-časopisu - https://www.facebook.com/newstylenew.cz a budou sdílet minimálně 2 materiály, které je zaujmou z titulní strany STYLEnew.cz – můžou VYHRÁT knihu MYSTICKÝ LÉČITEL a jako bonusový dárek k této výhře získají i knihu MYSTICKÝ LÉČITEL – LÉČIVÁ SÍLA OVOCE A ZELENINY. Přejeme Vám hodně ŠTĚSTÍ! 

 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKY:  

 1. Jak se jmenuje slavný americký herec, který se svou rodinou patří mezi stálé klienty Anthony Williama? 

 2. Ke knize LÉČIVÁ SÍLA OVOCE A ZELENINY napsala předmluvu Christiane Northrupová. Jedná se o autorku světového bestselleru, který nese název? 

 

TEXT: STYLEnew.cz 

FOTOGRAFIE: nakladatelství Metafora a archiv STYLEnew.cz

GRAFIKA: STYLEnew.cz

 

  SOUTĚŽ UKONČENA.

  DĚKUJEME. TĚŠTE SE NA DALŠÍ SOUTĚŽ.