SOUTĚŽ O IKONICKÉ KAZETKY DESIGNU MAJESTÁTNÍCH VELRYB

O balíčku Pupa Whales:

Bohatý výběr produktů pro kompletní líčení obličeje, očí a rtů.

Korektor minimalizuje nedokonalosti pleti, krémová tvářenka dodá obličeji přirozený efekt a kompaktní tvářenka zvýrazní jeho linie. Krémový rozjasňovač vytvoří cenné rozjasňující světelné body, kompaktní rozjasňovač propůjčí efekt čistého světla. Kompaktní stíny s hebkou, pigmentovanou a snadno roztíratelnou texturou umožňují docílit modulovatelný výsledek a vytvořit jedinečný vzhled. Podkladová báze pro oči je ideální bází pro líčení očí a zvyšuje jeho výdrž. Tužka na oči zvýrazní pohled a dodá hloubku. Třpytivé rtěnky pro definované a zářivé rty, klasické rtěnky s roztíratelnou texturou dodají rtům dokonalou barvu a matné rtěnky v sytých barvách zahalí rty do sofistikovaného sametového efektu. Lesk s výrazným efektem zvýrazní objem rtů.

Severský design, jemné a strohé linie a pastelové barvy pro zcela nový námět: velryba, královna oceánů.

Pupa WHALE není jen super trendy #beautykit. Je to způsob, jakým přispíváme k ochraně mořského prostředí !

PUPA PODPORUJE OCHRANU VELRYB VE SVĚTOVÝCH OCEÁNECH - WDC / whale and dolphin conservation /

Je to italský produkt. A tento produkt chápe firma i v rámci hygge – tedy jak si zkrášlit byt nějakým pěkným produktem a mít se hezky.

 

Profil značky PUPA Milano:  

Pupa Milano je značkou italské firmy Micys Company, založené v roce 1976, která exportuje do 70 zemí světa. Nabízí kosmetické přípravky na líčení, na péči o obličej a tělo, vonné esence, toaletní potřeby a jedinečné kreativní Kufříky s potřebami na líčení. Značka je schopná uspokojit všechny požadavky na krásu: barevné tendence nejvíce glamour, výzkumy, inovace a zaručená kvalita použitých surovin, inovační skladba a exkluzívní patentované produkty, poměr kvalita/cena, design a avantgardní linie a materiály, esence obsažené v exkluzívních předmětech i pro sběratele...

Angažuje se v oblasti přizpůsobení současným i budoucím legislativním požadavkům. Hotové kosmetické produkty proto nejsou testovány na zvířatech, v souladu se zákonným ustanovením, platným v EU od r. 2004. 

SOUTĚŽTE S NÁMI:

Soutěžíme o tři balíčky Pupa WHALE:

Soutěžní otázka: přispívá Pupa WHALE k ochraně mořského prostředí ?

 Soutěž začíná v pátek 13.12. 2019 a končí v pátek 10.1. 2020

SOUTĚŽ UKONČENA. DĚKUJEME ZA VELKÝ ZÁJEM....A BUDEME SE S VÁMI TĚŠIT NA DALŠÍ SETKÁVÁNÍ U SOUTĚŽÍ. redakce STYLENEW.CZ

Soutěžní formulář

Odpověď:
Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Kontrola - napiště slovy výsledek 2+1:

Fotogalerie