SOUTĚŽ O 4 „KOKOSOVÉ “ VÁNOČNÍ BALÍČKY

A je to tady! Abychom Vám ulehčili od předvánočního shonu, připravili jsme pro Vás následující SOUTĚŽ.

Čtyři šťastlivci  můžou vyhrát nikoli jeden, ale ihned ČTYŘI Super Kokosy v jednom balíčku. 

Světový fenomén – kokosový ořech, který nachází čím dál větší uplatnění nejen v potravinářství, ale i v kosmetickém průmyslu, je stále žádanější. K Vánocům patří dnes už tak neodmyslitelně jako rozsvícený vánoční stromeček. No, neříkejte, že alespoň jedno z Vašich úžasných vánočních cukroví tuto voňavou ingredienci neobsahuje! Tak vidíte… A pokud chcete kokos využít nejen pro potěšení svých chuťových pohárků, ale i pro svůj zevnějšek, připravili jsme pro Vás ve spolupráci s mezinárodní společností Herbamedicus tuto, již bezesporu voňavou a zároveň vánoční soutěž.

Přejeme Vám HODNĚ ŠTĚSTÍ. Třeba se usměje právě na Vás! 

Super Kokos je jedinečný spojením kokosového oleje se superingrediencemi: s rakytníkem, s aloe vera, s konopím, či s chia - VŠECHNY TYTO INGREDIENCE jsou individuálně zastoupeny ve čtyřech dárkových balíčcích s nezaměnitelnou vůní, kterou všem produktům dodává olej lisovaný z mladých kokosů. 

Kokosový olej má následující kosmetické vlastnosti: Skvěle hydratuje a regeneruje pokožku, velmi snadno odstraňuje i voděodolná líčidla, pokud máte poškozené vlasové konečky, nebo suché vlasy - připravte si jedinečný vlasový zábal. Látky obsažené v kokosovém oleji celkově zklidňují pokožku, což mohou ocenit i pánové (po holení, po opalování…), a nesmíme zapomenout na protizánětlivé a antibakteriální účinky, které kokosový olej má…  

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: 

Základem kvality výrobků Super Kokos je kvalitní kokosový olej. Z které země jej firma Herbamedicus přiváží? 

(nápověda: Přečtěte si pozorně náš článek: Zázrak téměř na všechno!)

TEXT: STYLEnew.cz FOTO: archiv STYLEnew.cz           www.herbamedicus.cz

 

SOUTĚŽ UKONČENA. DĚKUJEME. TĚŠTE SE NA DALŠÍ SOUTĚŽ !!!

Soutěžní formulář

Odpověď:
Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Kontrola - napiště slovy výsledek 2+1:

Fotogalerie