SOUTĚŽ* DEN, NA KTERÝ NEZAPOMENETE!

Kdy naposledy jste si udělali radost? Už je to dlouho, viďte! Nevadí, my jsme za Vás tuto záležitost vyřešili, a pokud správně odpovíte na naši soutěžní otázku, můžete se už nyní těšit na NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK. A pamatujte, že u našich soutěží platí víc než kdy jindy známé: Kdo dřív přijde, ten dřív… Přejeme Vám hodně ŠTĚSTÍ!

 

Dva z Vás, kteří zašlou správné odpovědi na dvě níže uvedené soutěžní otázky, mohou vyhrát 2 vstupenky na odpolední divadelní představení věhlasné filmové pohádky pana režiséra Bořivoje Zemana ŠÍLENĚ SMUTNÁ PRINCEZNA (Divadlo Studio DVA - 18.00 hod.), nebo taktéž 2 vstupenky na večerní představení (Letní scéna Vyšehrad - 20.00 hod), kde Vám herečka Jana Krausová společně s hercem Karlem Rodenem skvostně předvedou, jak vypadá OTEVŘENÉ MANŽELSTVÍ

Obě představení se konají ve středu 19. července a tuto soutěž pro Vás připravil STYLEnew.cz ve spolupráci s výše zmíněným divadlem Studio DVA, které představení produkuje.  

 SOUTĚŽNÍ OTÁZKY:

Přibližně v polovině natáčení Šíleně smutné princezny došlo k nečekané komplikaci v podobě smutné události. Herci z pověrčivosti nechtěli pohádku dotáčet, ani přetáčet, nakonec se ale přeci jen filmová pohádka dotočila. Co se tenkrát stalo?

*********************************************************************************************

Kdy a kde poprvé Karel Roden s Janou Krausovou předstoupili před diváky s představením Otevřené manželství?  

 

 SOUTĚŽ UKONČENA. DĚKUJEME

Fotogalerie