SOUTĚŽ / 6 x 4! VYHRAJTE KOUZELNÉ a MYSTICKÉ KARTY

Ve spolupráci s vydavatelstvím Synergie Publishing jsme pro Vás připravili SOUTĚŽ o balíčky obsahující čtyři novinkové sety úžasných vykládacích karet. A celkem 6 z vás se tak může s koncem letošního léta těšit na velmi příjemný dárek. Ostatně, znáte to sami: Kdo nehraje, nevyhraje! Tak HODNĚ ŠTĚSTÍ… 

KOUZELNÉ ČASY 

Tento úžasný výkladový set vytvořila dnes šestašedesátiletá rodačka z Washingtonu Jody Bergsma. Její nádherně povznášející akvarelové obrazy a srozumitelná posilující poselství  vám pomohou spojit se s vaší vnitřní silou a s kouzlem přítomného okamžiku. Jody Bergsma tvrdí: „Umění je tradice, která pomáhá definovat, kdo jsme, a přináší nám vizi toho, kým se můžeme stát. Můj obraz je můj výraz a žádost o krásnější, mírumilovnější a harmoničtější svět! Přeji vám nekonečné dětství.“ Zkuste začít svůj den tím, že se naladíte sami na sebe, a získáte tak překvapivě přesné výklady, které vás přiblíží k vašim snům. Součástí tohoto výkladového setu je pochopitelně i knížečka, v níž najdete něžná a zároveň velmi silná poselství, která vaše napojení a schopnost manifestace o to víc posílí. 

 

INDIGOVÍ ANDĚLÉ

Indigoví lidé mají silnou vůli, jsou intuitivními vůdci s vrozenými duchovními schopnostmi, včetně schopnosti jasně rozpoznat pravdu. Přesto, v tomto složitém světě, i Indigoví lidé potřebují pomoc, aby poznali, kudy mají vest jejich kroky směřující k naplnění jejich poslání. Proto Charles Virtue, který sám patří mezi tzv. Indigové osoby a jeho matka Doreen vytvořili tyto vykládací karty speciálně pro Indigové děti i dospělé. Každá z nádherně ilustrovaných karet obsahuje zvláštní zprávu od andělů. Doprovodná knížka pak vysvětluje významy jednotlivých karet způsobem, který je jednoduchý a věcný – koneckonců, Indigoví lidé mají své poslání a nemohou ztrácet čas!

 

KOUZELNÁ MOC KVĚTIN

Tess Whitehurstová je poradkyní v oblasti využití intuice, věnuje se práci s energií a poradenství v oblasti feng-šuej. Žije v Los Angeles. Vystupuje v amerických médiích a vede odborné semináře.  Její vykládací set Kouzelná moc květin vám může poskytnout nejen odpovědi na otázky, které hledáte, ale zároveň můžete tyto nádherné karty využít k získání nadhledu, zklidnění mysli, nebo ujištění se o tom, co třeba jen tušíte. Mezi 44 nádherně ilustrovanými kartami najdete například Jasmín, Slunečnici, Vlčí mák, Kalu, Krokus, Pomněnku, Durman nebo Levanduli.  Květiny jsou totiž dokonalými průvodci při věštění, protože podobně jako andělé přesahují svou fyzickou formu. Mnoho kultur a kosmologií květinám připisuje význam, který přesahuje jejich léčebné účinky a krásu: představují božstva, odvěké duchovní příběhy, emoce, myšlenky, souvztažnosti, moudré vedení, mocná znamení – všechno, čeho si lidstvo odjakživa cenilo.

 

MYSTICKÁ MOUDROST

Poslední set v našem výherním balíčku je vytvořen autorkou komunikující s říší andělů Gaye Guthrie a nese název Mystická moudrost. Jak sama Gaye přiznala, tento balíček vykládacích karet byl inspirován bohy, bohyněmi, anděly i duchovními průvodci z říše zvířat. Člověku přinášejí rady pro přítomný okamžik i předpovědi pro budoucnost. Každý z nás má schopnost změnit svůj život a také svobodnou vůli vybírat si z nekonečného množství možností. Na kartách najdete zvířata a bytosti, které vám předají své rady, vedení a poselství. Pokud se chcete ponořit hlouběji do tajemství a záhad života, pak vás tento nádherný karetní set jemně, a přitom neomylně přivede k odpovědím, které právě tady a teď hledáte.

 

A právě na Vás – celkem 6 šťastlivců, pokud splníte níže uvedené a správně odpovíte na naši soutěžní otázku, čeká balíček sestavený z těchto čtyř úžasných vykládacích karetních setů! STYLEnew.cz, stejně jako nakladatelství Synergie Publishing Vám přejí HODNĚ ŠTĚSTÍ. 

 

PRAVIDLA PRO SOUTĚŽÍCÍ 

 

 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA 

(soutěžní formulář?) 

 

*S kým vytvořila autorka Doreen Virtue vykládací karty Indigoví andělé? 

 

www.synergiepublishing.com 

 

 

Fotogalerie