S netradičními svítidly Romi zavítáte do velkých měst, včetně Prahy

Pro nadcházející sezónu krátkých dnů a dlouhých večerů Le Patio nabízí svítidla vycházející ze světových trendů: odhalená karbonová vlákna, kombinace kovu a dřeva či netradiční ekologické materiály. Kvalitní závěsná, stojací nebo stolní svítidla Romi se velmi snadno kombinují s jakýmkoliv stylem interiéru. 

Detroit, Prague, Reykjavík, Cardiff nebo Hollywood

 Praha je pro designéry Romi synonymem vintage stylu, a tak stejnojmenné světlo okouzlí průhlednou skleněnou baňkou s matným kovovým závitem dávající vyniknout zlatavému karbonovému vláknu. Tento čistý design vystavující na odiv karbonová vlákna je již několik let trendem ve všech světových kavárnách i soukromých interiérech.

Detroit svým tvarem vychází z industriální klasiky – jednoduché kovové či měděné stínítko, které překvapí kombinací s dřevěnou části objímky.

Máte rádi zimu? Pak vás okouzlí poetická lampa Reykjavík, která vypadá jakoby omrzlá jinovatkou – efektu bylo docíleno díky sklolaminátu. Velkou výhodou této lampy je, že ačkoliv vychází z industriálního stylu a hlavní kužel světla míří dolů, díky svému materiálu svítí i do stran a tím osvětluje celou místnost.

Efektní stojací lampu Hollywood si zřejmě pořídí obdivovatelé zlaté éry filmu a filmových ateliérů. Pokud naopak hledáte funkční stojací nebo stolní lampu, která splyne s vaším interiérem a bude diskrétní, zvolte Cardiff v nadčasovém designu.

 

Světla ihned dostupná v showroomu Le Patio nebo do dvou týdnů od objednání

Zákazníci si mohou nyní vybrat z více než 15 typů svítidel Romi v showroomu, další jsme schopní dodat do tří týdnů dle objednávky z katalogu.

 

Značka Romi

Holandská designová firma Romi svým sloganem říká: „ Jsme realistické osobnosti otevřené novým podnětům“. A tato filozofie skvěle funguje již od roku 1993, kdy se ze studia v malé podkrovní místnosti dostali se svým showroomem na nejprestižnější adresu, nábřeží nejstaršího amsterdamského kanálu. Romi nejen vyrábí, ale hlavně si sami navrhují osvětlení inspirovaná atmosférou velkých měst. Značku charakterizuje jednoduchý design, přírodní materiály a krásné bílo-černé obaly s ilustracemi Normy Jean Lugten, kreativní ředitelky a spoluzakladatelky firmy. Kromě světel Romi nabízí kreativní dekorační předměty do domácnosti. 

 

Ceny lamp z fotografií:

Prague                                4.300 Kč

Detroit                                6.900 Kč

Reykjavik                           9.900 Kč

Hollywood                       19.600 Kč

Cardiff stolní                      4.600 Kč

Cardiff stojací                    6.800 Kč

 

 

 

Fotogalerie