Skupina J.A.R. má remixové album - Eskalace bobra

Skupina J.A.R. získala za svoje poslední studiové album  Eskalace dobra tři Ceny Anděl od Akademie populární hudby (kategorie singl, album a skupina roku). Nyní vychází jeho remixová podoba Eskalace bobra.

Skladeb z oceňovaného alba Eskalace dobra se ujali umělci napříč žánrovým spektrem, aby je upravili podle svého. Vznikla tak pestrá kolekce pozoruhodných remixů, kterou sestavil producent a rovněž remixér Ecson Waldes: "Každý remixér, kterého Roman Holý oslovil,  dostal volnou ruku. Bylo pro mne

velkým úkolem sjednotit tak stylově různorodou, ale i generačně pestrou hudbu. Po téměř půl roce postupného nahrávání a mixáží v mém studiu Biotech nabízí Eskalace bobra skladby J.A.R. v naprosto novém kabátě. Věřím, že je fanoušci J.A.R. ocení."

Výtvarný návrh obalu alba navazující na Eskalaci dobra vytvořil ilustrátor, malíř a hudebník Aleš Čuma. Album vychází ve fyzické podobě na CD a 2LP, v digitální podobě je rozšířené o jeden track.

Skupina J.A.R. letos 17. listopadu oslaví 30. výročí svojí existence. Seskupení předních českých hudebních individualit funguje ve složení: Dan Bárta, Roman Holý, Oto Klempíř, Michael Viktořík,  Miroslav Chyška, Robert Balzar, Pavel Zbořil, Filip Jelínek, František Kop a Radek Kašpar.

Tracklist:

1. Ještě se připlazíš   by Electric Lady 

2. Když ti před Moskvou dojde pervitin   by Midi Lidi 

3. Je to nejistý   by Ecson Waldes 

4. Jsem vymletej    by Michal Skořepa (Stroy) 

5. Když ti před Moskvou dojde pervitin   by František Štorm 

6. Právě jsem se pochcala    by Mucha 

7. Ještě se připlazíš   by Xavier Baumaxa 

8. Je to nejistý   by Bára Poláková

9. Tři elektrálové (Panička mix)   by dalekko 

10. Ještě se připlazíš   by Midub 

11. Je to nejistý   by Mňága a Žďorp 

12. Sentimentu záchvat   by PSH 

13. Hlídá nás satelit   by Mydy Rabycad 

14. Žárlíme na Romana   by  Monkey Business 

15. Tři elektrálové   by Midub   / digital only 

 

Foto: Ecson Waldes

Fotogalerie