Skleněné vázy v barvách moře

 Kolikrát se vám stalo, že jste dostali květiny a neměli vhodnou vázu? Pak je na čase si pořídit vázu inspirovanou barvami moře z francouzské kolekce bytových doplňků Le Patia. Ekologicky přemýšlející klienty zaujmou vázy z recyklovaného skla, milovníky klasiky vázy amforovitých tvarů nebo jednoduchých linií vycházejících ze stylu 60. let.

 Obliba váz stoupá

Dávno jsou pryč doby, kdy byly vázy vyhledávány jen pro svoji praktickou funkci. V poslední době jsou oceňovány i jako zajímavé bytové doplňky, které pozvednou úroveň interiéru. Skleněné vázy svými odlesky interiéry prozáří, ať už s květinami nebo bez nich. Vkusně umístěné budou působit v interiéru jako malé umělecké dílo. Všichni také víme, že krásu květiny vhodná váza dokáže umocnit a naopak fádní váza způsobí, že květina obdarovaného moc neoslní.

 

Le Patio doporučuje

Vázy z čirého skla jsou klasikou, kterou nic nezkazíte. Pokud chcete být více kreativní, zkuste design inspirovaný 60. léty. Chcete si dlouho uchovat vzpomínku na dovolenou u moře? Zvolte vázu v jeho barvách – zelená, modrá či smaragdová. Tyto barvy vás navíc dle psychologů vždy dobře naladí.  V moderních interiérech se velmi dobře vyjímají vázy z recyklovaného skla futuristických tvarů.

 

Značka Côté Table

Značka Côté Table reprezentuje čistý, elegantní styl typický pro jihozápadní pobřeží Francie – oblast Bordeaux. V současné době je známá nejen svými kolekcemi nádobí a různými doplňky pro stolování, ale i domácím textilem, osvětlením, drobnými kusy nábytku a dekorativními předměty. Do interiérů vnáší nenapodobitelný francouzský šarm ovlivněný Atlantickým oceánem. Užijte si kombinaci vintage stylu s industriálním, barokní tvary doplněné novodobým zpracováním – vše v duchu příslovečné francouzské elegance. 

 

 

Ceny produktů z fotografií:

Váza futuristická z recyklovaného skla      1250 Kč

Váza koloniální                                        1200 Kč

Váza čiré sklo válec                                 2800 Kč

Váza Kalei                                               1800 Kč

 

Fotogalerie