ROBERTO COIN NOC PLNÁ HVĚZD

Noc plná hvězd

 

13. listopadu se v Praze uskutečnila ojedinělá akce šperkařské značky Roberto Coin. Na této akci jste potkali opravdu všechny, kteří se jakýmkoli způsobem zapsali do historie. Celý večer pod názvem „Noc plná hvězd“ probíhal totiž v prostorách muzea voskových figurín Grevin a slavnými osobnostmi se to zde přímo hemžilo. Hosté si mohli prohlédnout šperky, které byly nevšedně prezentovány v květinových obrazech. Některé kousky byly přivezeny z Itálie pouze pro tuto unikátní příležitost. Přední česká herečka Anna Geislerová, která se celé akce osobně zúčastnila, zde byla představena panem Coinem jako ambasadorka značky pro Českou republiku na rok 2015. Voskové figuríny Anny Geislerové a její kolegyně Angeliny Jolie zdobily náhrdelníky  z jeho dílny. Roberto Coin je jedním z nejvlivnějších světových klenotníků a trendmakerů v tomto oboru. Rok co rok vyhrává na prestižních výstavách šperků. 

Pohledný Benátčan se sytým hlasem a pronikavým pohledem hovořící čtyřmi jazyky je obklopen mezinárodním týmem, jehož srdcem a duší je jeho půvabná manželka Pilar. Sídlo společnosti, kterou Roberto Coin založil v roce 1977, se nachází ve Vicenze. Americká pobočka Roberto Coin Inc. sídlí v New Yorku na slavné Páté Avenue. Dnes je možné najít šperky značky Roberto Coin ve více než 1 000 luxusních butiků po celém světě a rovněž se dají koupit jedinečné skvosty od klenotnického mistra v centru Prahy – v Pařížské ulici.

Dámy a pánové dodrželi předepsaný dress code a na akci přišli v odpovídajícím oblečení.  Odvážnější dámy zvolily výraznější barvy šatů, ale dlouhé šaty měly téměř všechny dámy. Aňa Geislerová zvolila černou barvu. Šaty zdobila krajka, která je stále velmi aktuální. Roberto Coin byl oslňující stejně jako jeho šperky. Květina v klopě jeho saka byla nádherným příkladem jak může být muž elegantní a nápadně nenápadný zároveň. Všechny zaujal svým šarmem.