Renesance sametových pohovek v moderních interiérech

 Le Patio představuje nový světový trend v interiérovém designu: sametové pohovky moderních tvarů, které návrháři s oblibou umísťují do loftů a interiérů v severském stylu. Francouzské sametové pohovky z Le Patia si můžete přizpůsobit dle svého vkusu – lze si vybrat tvar pohovky, barvu potahu, typ noh nebo počet polštářů. Vytvoříte si tak svoje personalizované sofa, které budete mít na celý život.

Samet zjemňuje a zatepluje strohé interiéry

Většina návrhářů a designérských firem se zamilovala do sametu! Tento materiál není už vnímaný jako něco dekadentně zastaralého, ale naopak jako skvělý prostředek, který propojuje staré s novým. Sametové pohovky moderních tvarů a netradičních barev si pohrávají s kontrastem starosvětské ušlechtilosti a ležérní hravosti.

 Sametová pohovka je ideálním prostředkem k zateplení interiéru ve skandinávském stylu nebo loftových prostor v tlumených barvách. Opulentní vzhled sametu dodá nádech luxusu i malým prostorám a jeho schopnost odrážet světlo prosvětlí místnost tam, kde je potřeba. Samet navíc vydrží věky – neroztrhá se. Případná opotřebovanost není na škodu, naopak – dodá vaší pohovce punc jedinečnosti. Sametové kousky jsou přesně ty, které se dědí a časem získávají na hodnotě.

Le Patio pomůže s výběrem vašeho osobního kousku

Kromě volby tvaru pohovky využijte možnosti zvolit si svůj potah – barvu i vzor ze stovek nabízených možností. Lze si také vybrat tvar a materiál noh, změnit počet sedacích míst. Také je možné si přiobjednat polštáře i z jiného materiálu. Ceny se pohybují dle provedení a typu látky od 40 000 Kč. Pokud pohovka není na prodejně, doba dodání je cca osm týdnů.

O značce Home Spirit

Specialisté na pohovky, křesla a židle vyrábějí své kolekce moderních i klasicky elegantních modelů výlučně ve Francii . Výjimečnost nábytku Home Spirit spočívá ve velké šíři nabízených tvarových i materiálových kombinací. Zákazník si může buď koupit hotový model nebo si v rámci řady Sofa’chic sestavit svoji vlastní pohovku, navíc za příznivou cenu. Vybrat si může tvar, nohy, bočnice, záda a potah. Na prodejnách Le Patio jsou k dispozici vzorníky všech materiálových i barevných kombinací. Po vzájemném odsouhlasení kalkulace zadáváme požadavek přímo do výroby a nejpozději za osm týdnů máte svůj originální kousek k dispozici.

 

Fotogalerie