Půvab pohovek a křesel ve stylu 60. let

Le Patio nabízí kolekci pohovek a křesel belgicko-francouzské firmy Home Spirit půvabných tvarů v jemných barvách inspirovaných estetikou 60.  let.

 

Sedací nábytek inspirovaný 60. léty

Jemné pastelové barvy a specifické oblé tvary estetiky 60. let inspirovaly návrháře belgicko-francouzské firmy Home Spirit k vytvoření nové kolekce velmi příjemného sedacího nábytku. Ať už zvolíte křesla Opale nebo pohovku Bergen, kterou navíc zdobí jemné textilní lemování, budete překvapeni pohodlností. Bergen nabízí velmi luxusní sezení s pružinovým základem. Zákazník si u všech modelů může zvolit barevnost potahu, přikoupit další polštáře ze stejného materiálu nebo podnožku.

Home Spirit

Specialisté na pohovky, křesla, židle a postele vyrábějí své kolekce moderních i klasicky elegantních modelů výlučně ve Francii a Belgii. V současné době slaví úspěchy s exportem nejen na evropské, ale i asijské trhy. Výjimečnost nábytku Home Spirit spočívá ve velké šíři nabízených tvarových i materiálových kombinací.  Zákazník si tak sám tvoří svůj originální sedací nábytek. Může si vybírat ze tří kolekcí, které se dále dělí na tvarové moduly – solitéry, sofa, rohové varianty, taburety. Špičkou ve své kategorii jsou rozkládací pohovky, které jsou nejen vkusné, ale i umožňují svými kvalitními rošty dobrý spánek. Novinkou jsou personalizované postele Som’time a ručně vyráběné koberce.

Orientační ceny produktů z fotografií, cena se vždy odvíjí od rozměrů a typu látky nebo kůže:

Křeslo Opale                                                                  od 22. 150 K

Pohovka Bergen (nejluxusnější látka)                             71. 150 Kč