Prodlužte si letní večery díky venkovním svítidlům z Le Patia

Konečně můžeme být venku a naplno si užít dlouhé letní večery! Život na zahradách, terasách a balkónech vám ještě více zpříjemní Le Patio novými venkovními svítidly. Ty uspokojí jak milovníky moderního designu a technických vychytávek jako je bezdrátový provoz nebo volba intenzity a zabarvení světla, tak i ty, co dávají přednost lucernám. Lucerny můžete mít klasické na svíčku, ale i v designovém provedení. Outdoorové podoby se také dočkal stojící opičák značky Seletti, aspiruje tak na nejoblíbenějšího účastníka zahradních večírků.

Letní večery venku se staly symbolem kvality života – podpořte ji zajímavým osvětlením

Symbolem pohody a dobré nálady pro většinu z nás jsou letní večery na terasách, zahradách či balkonech s rodinou a přáteli. Můžeme si je prodloužit i díky venkovnímu osvětlení, které už dávno není omezené vzdáleností nejbližší zásuvky, protože většina svítidel se vyrábí v bezdrátových variantách. Je třeba jen myslet na jejich nabití. 

 

Le Patio doporučuje: Minimalistické Aplô, crazy opičák nebo klasické lucerny

O značce Fermob

Už přes 60 let firma Fermob vyrábí kvalitní outdoorový nábytek na první pohled rozeznatelný díky svému nezaměnitelnému designu a široké barevné paletě v továrně poblíž francouzského Lyonu. Celý výrobní proces je udržitelný, klade se důraz na ekologické zpracování materiálů a samozřejmě na kvalitu. Fermob je špičkou ve výrobě outdoorového nábytku a venkovního osvětlení i doplňků, což dokazuje přítomnost jejich designově dokonalých kousků v Luxemburských zahradách, na Times Square a dalších veřejných parcích, univerzitách a kampusech.

Nábytek je velmi pohodlný, elegantní a praktický. Základní řada je kovová – z oceli nebo hliníku. Hliníkové kousky jsou lehké a tudíž snadno manipulovatelné. Barvy jsou odolné vůči UV záření a všem povětrnostním vlivům. Je snadno stohovatelný, díky velkému výběru barev se tak nábytek vždy snadno zharmonizuje se svým okolím. Možná i proto lidé, kteří používají outdoorový nábytek Fermob, si umí užívat života a být šťastní. 

 

 Pěkný den s vůní levandule:) přeje Kateřina Marková R. Pereira

 

 

Fotogalerie