PROBUĎTE SVOJI BOŽSKOST! 2. DÍL

PŘICHÁZÍME SE SLÍBENÝM DRUHÝM DÍLEM MATERIÁLU O MOŽNOSTI PRONIKNUTÍ KAŽDÉHO JEDINCE KE SVÉ SKUTEČNÉ PODSTATĚ. KE SVÉMU ZDROJI, K PROPOJENÍ SE S ENERGIÍ, ZE KTERÉ VZEŠEL A DÍKY NÍŽ SE NYNÍ - V TÉTO SVÉ POZEMSKÉ INKARNACI - NACHÁZÍ PRÁVĚ TADY A TEĎ. 

Spousta jedinců, kteří se nyní nachází na pomyslném rozhraní skutečnosti probouzení bude potřebovat právě Vaši pomoc. Proto Vaše zkušenosti v této transformaci pomohou dalším jedincům, kteří budou potřebovat lidského převaděče - průvodce, který jim bude nápomocen v přechodu ze staré energie do zcela nové. Pro každou duši je tato cesta jiná. Pro někoho velmi bolestivá, temná, až traumatická (ovšem, pozor, musí tomu tak být, nehledě na fakt, že daná duše si právě tuto cestu sama zvolila!), pro jiného až neuvěřitelně jemná a citlivá ve vysokých frekvencích Lásky, čili téměř vůbec "nic" na sobě nebude pozorovat. Ale o tom to je! O jedinečnosti. Vyjímečnosti. Originalitě, která je nenahraditelná. Stejně tak jako je nenahraditelný každý jeden z nás! A tady je zbývající šestice indicií: 

7) Ve spojitosti se spánkem je zapotřebí zdůraznit i prožívání tzv. intenzivních snů. Mohou to být sny založené na nízkovibračních energiích, ve kterých se soupeří, bojuje, válčí, někdo Vás ve snech může pronásledovat, honit, ať už čistě v lidské podobě nebo v podobě strašidelné – nestvůra, nestvůry. Proč se to děje? Tímto ze sebe propouštíte starou energii vašeho nitra. Je to zapotřebí, protože, jak známo, energie minulosti velmi často evokují či symbolizují právě staré „rány“, bitvy, války či útěky před čímkoli zdánlivě pro Vás nebezpečným, hrozivým. Pročišťování touto cestou je emočně silné, ale opět – PŘEJDE TO! Žádný strach, žádné obavy, žádné zbytečně propadání do beznaděje.

8) Pokud nejste tzv. uzemněni, můžou se u Vás v menší či větší míře projevovat problémy s orientací. Pomyslně se můžete cítit, že balancujete – kráčíte mezi dvěma světy, jako byste se ani nemohli trefit oběma nohama na zem. Vysvětlení tohoto? Ve chvíli, kdy se Vaše vědomí energeticky posouvá do jiné, silnější a mnohem čistší energie, Vaše tělo za tímto někdy i zcela „automatickým“ procesem, který činí Vesmír a jeho úžasné energie, občas zaostává. Proto je ideální chodit do přírody a pomyslně si afirmovat, že se prostřednictvím svých nohou uzemňujete a tím svou energii ukotvujete přímo s matkou Zemí.

9) Všimli jste si toho, že si povídáte sami ze sebou? Ne, nejste blázni, naopak! Pokud se při komunikaci se sebou samými přistihnete, klidně v ní dál pokračujte, protože nic, tedy ani tato součást procesu probouzení božství ve Vás, se neděje náhodou! Aniž byste věděli, oč jde, tak právě tímto se ve Vás samotných realizuje proces nové úrovně komunikace. Opravdu neblázníte, ani jste se nezbláznili, zkrátka jen dochází k Vašemu posunu do nové energie. A dimenze … 

10) Je dost pravděpodobné, že budete chtít utíkat pryč… Pryč od lidí. Pryč z prostorů, kde se kumuluje větší počet jiných lidí. Můžete cítit zvláštní pocit osamocení. Dokonce i v přítomnosti ostatních lidí. Ale vzhledem k tomu, že cesta zpět do své prapodstaty, svého vlastního božství je posvátná, z logiky věci je často osamocená. Dalším důvodem jisté vnitřní úzkosti je fakt, že vaši „nebeští průvodci“ již dokončili svoji práci, odešli, nyní ale nastal čas, aby ustoupili a Vy jste sami za sebe zosobnili onu úžasnou božskost.

11) Jako by úplně vymizela radost ze života, nemáte chuť cokoli dělat, pomyslně se otáčíte za sebe, kde jste „ztratili“ tu svou vášeň?! Opět, zůstaňte v klidu, vše se děje přesně tak, jak má, tudíž i tento „krok“ je v pořádku, protože je součástí celého tohoto procesu. VYUŽIJTE tento ČAS a NEDĚLEJTE NIC. NENÍ TŘEBA BOJOVAT SAMA/SÁM SE SEBOU! Ať už si to přiznáte či nikoli, musí fungovat rovnováha mezi dáváním a braním. Pokud vynaložíte značné množství energie na straně jedné, na té druhé ji musíte nějak získat. Musíte opět doplnit tzv. potřebné vnitřní palivo (energii) na svou další cestu!

12) Pravděpodobně nejnáročnější a nejtěžší bude pro mnoho jedinců stesk po domově, silná touha opustit stávající a vrátit se Domů. Není třeba propadat obavám, protože tento pocit není způsoben žádnou frustrací ani vztekem, prostě jen Vaše část (ta vnitřní a neviditelná!) se chce vrátit tam, odkud vzešla. Proč? Protože jste „právě“ zkompletovali své karmické cykly, dokončili jste to, co jste sem – do pozemské úrovně bytí přišli dokončit, a tudíž nadešel čas na nový život. I když stále v tom samém těle. 

 

Text: Lubomír Nečas, dipl. um., MBA  Foto/AUFphotos-design: www.STYLEnew.cz  

Fotogalerie