PROBÍHÁ NEJSILNĚJŠÍ VESMÍRNÉ ČISTĚNÍ!

 

Vstup do vyšších duchovních úrovní je právě v těchto dnech v plném proudu. Vše vede na cestu plnou Světla, veskrze pozitivní, radostnou a šťastnou. Souběžně s tím ovšem všechno, co dosud bylo skryto, vyplouvá na povrch.

Pokud se pozorně podíváte do kalendáře, zjistíte, že se za sebou postupně zesiluje číslo DVĚ. Dvojka má sama od sebe podstatně silnější význam a úlohu, než se může komukoli zdát. Ve dvou se to vždy lépe táhne, každá mince má dvě strany …atd. Harmonie spočívá také ve vyváženosti dvou na první pohled nesourodých emočních energií vyplývajících z dobra a zla. Vše musí zkrátka správně zapadnout do sebe, aby vytvořilo potřebný celek. V přeneseném slova smyslu totéž právě probíhá i na Zemi. Celosvětově! Ve chvílích, kdy jsou plně otevřeny Hvězdné, chcete-li Světelné brány, ze kterých k nám proudí dvojnásobné dávky láskyplné a veskrze očistné energie vycházející z té nejčistší formy Lásky, z níž vzešlo vše, co tu máme k mání, zde na planetě Zemi se celosvětově potýkáme s energiemi, které vycházejí ze strachu a snaží se mezi lidmi ještě větší strach vyvolávat. Otázkou zůstává, k čemu z výše uvedenému se přikloníte právě Vy? 

Irská mystička Lorna Byrne díky svým schopnostem před pár dny poslala do světa vzkaz, který jí předal samotný Bůh: 

Bůh si přeje, abychom byli šťastní! Ukázal mi velmi pozitivní budoucnost. Zamýšlenou evolucí člověka je, aby se tělo a duše spojily a aby se lidé stali dokonalými duchovními bytostmi, které už nebudou trpět tělesnou nemocí nebo umírat!

A rozhodně není nejmenších pochyb o tom, že právě v těchto dnech se k nám – lidským bytostem má dostat tato informace. K výše uvedenému jen dodejme, že CESTA PRO KAŽDOU LIDSKOU BYTOST JE ZCELA VOLNÁ. Záleží pochopitelně na rozhodnutí každého člověka, pro kterou cestu se rozhodne. Ale je dobré vědět, že na té SPRÁVNÉ a LÁSKOU, ZDRAVÍM, ŠTĚSTÍM, BLAHOBYTEM a RADOSTÍ PROZÁŘENÉ CESTĚ neexistují žádné překážky, pokud si je tam tedy dotyčný sám „nepoloží“! Ve formě myšlenek, pochybností, vnitřních obav … - tohoto všeho se oprostěte, jelikož Vás to jen brzdí, trápí a k ničemu dobrému to nevede.

Pokud budete mít na své další cestě pocit, že už nevíte, jak dál, jestli krok, který je před Vámi, máte dokončit, přivolejte si na pomoc kteroukoli z nebeských bytostí, které Vy sami důvěřujete – Ježíši Kristovi, Panence Marii, kterémukoli z archandělů, i když, pokud můžeme doporučit, nejsilnější pomoc v právě se odehrávajícím období Vám bez diskuse poskytne archanděl Uriel. Ne nadarmo jméno tohoto božího pomocníka znamená „Boží Světlo“! Ale pochopitelně, pokud budete cítit, že se potřebujete svěřit, poradit, požádat o pomoc toho Nejvyššího, udělejte to!!!

VZKAZ OD NEJVYŠŠÍHO: 

https://www.youtube.com/watch?v=j_vTy27hibk

Jediné, co můžete dělat, je souznít s všudypřítomnou a bezmeznou energií čisté Lásky. Nic, co se Vás přímo nedotýká, se snažte nepřipouštět k tělu. Nevěnujte tomu absolutně žádnou pozornost – to je to nejlepší, co můžete udělat! Negativní informace či energie, která se pochopitelně bude snažit ze všech sil upoutat Vaši pozornost, totiž posiluje svou sílu i tím, když ji osoba, které se přímo netýká, věnuje svůj zájem. Proto je úžasné, jak funguje, když cokoli negativního od sebe „odstřelíte“ úsměv a Láskou! – tento model zabírá stoprocentně. Vyzkoušejte si to sami! Právě TEĎ! Ideální čas, kdy k nám proudí neuvěřitelné množství energetické podpory, Lásky a síly ke konečné formě probuzení se. ZBAVTE SE VŠECH OBAV A ZAČNĚTE SE VÝLUČNĚ SOUSTŘEDIT NA SVÉ VLASTNÍ CÍLE. TŘEBA TO JEŠTĚ NEVÍTE, ALE SKRÝVÁ SE VE VÁS DOSTATEK SIL, SCHOPNOSTÍ A LÁSKY K TOMU, ABYSTE USPĚLI. ZŮSTAŇTE PROTO POZITIVNÍ A KLIDNÍ. VĚŘTE SAMI SOBĚ A V SEBE SAMI- PROTOŽE JSTE NEDÍLNOU SOUČÁSTÍ NEJVYŠŠÍHO.

Přejeme Vám jen to nejlepší a ŠTĚSTÍ!

Text: Lubomír Nečas, 220920, Foto: STYLEnew.cz, FB Čistá láska, AUF-design/layout: STYLEnew.cz