Přivolejte si jaro s novými svěžími bytovými vůněmi Estéban

  Těšíte se na jaro, ale to stále nepřichází?  Přivolejte si jarní náladu pomocí nových bytových vůní s poetickými názvy: Levandulový závoj nebo Bílá bavlna.

Le Patio tyto novinky značky Estéban nabízí v podobě sprejů, ozdobných svíček, aromatických olejů, náplní do difuzérů nebo závěsných sáčků do šatny. 

 Levandule na uklidnění a bavlna pro čistotu

Vůně levandule většině z nás připomíná letní dovolenou ve středomoří, proto tak často vyvolává pocity uvolnění a pohody. Levandulová esence je skutečně uklidňující a doporučuje se zejména ženám. Nicméně vůně samotné levandule může být velmi silná, proto Levandulový závoj kombinuje tuto esenci se svěžími bílými květy, které jí dodají tu správnou jarní lehkost. 

Bílá bavlna je tak jemná a hebká jako bavlníkové květy, které tvoří její základ. Oblíbí si ji milovníci vůní, které navozují pocit čistoty.

 Tip Le Patia: 

Pořiďte si Levandulový závoj v podobě elegantního mechanického difuzéru, který se svým designem hodí do moderních interiérů. Nádobku naplníte speciálním roztokem, který vzlínáním přes speciální porézní špejle provoní váš interiér. Náplň doplňte, kdykoliv potřebujete vůni obnovit. Bílou bavlnu si pořiďte v podobě závěsného voňavého sáčku do skříně. Nevtíravá vůně bavlníku je přesně to pravé pro vaše oblečení.

O firmě Estéban

Luxusní bytové parfémy Estéban se v jižní Francii vyrábějí již přes třicet let. Nenapodobitelná kombinace středozemního životního stylu s japonskou kultivovaností a smyslem pro inovace doladí atmosféru každého interiéru. Firma dbá na ekologický přístup – např. všechny vonné svíčky jsou 100% přírodní, bez přidaných chemikálií. Estéban jako první na trh uvedl elektrické difuzéry, které efektivněji provoní interiér než klasická aromalampa. Pro značku je typická neglazovaná keramika využívaná jako nosič vůní.

 

Ceny sezónních vůní:

Vonný olej                                                 350 Kč

Bytový sprej 100 ml                                 650 Kč

Vonná svíčka bez chemických přísad       650 Kč

Sada difuzér a náplň                                 750 Kč 

Náplň do difuzéru                                     380 Kč

 

Fotogalerie