Pouze a jen na STYLEnew.cz!

Každý z nás má výsostné právo se RADOVAT. Každý z nás může s radostí    a od srdce udělat komukoli RADOST. A právě takový bude celý letošní PROSINEC na stránkách Vašeho oblíbeného life-stylového časopisu STYLEnew.cz! Na co se můžete těšit? 

Máme POUZE a JEN PRO VÁS - naše věrné (stejně tak pochopitelně i náhodné) ČTENÁŘKY a ČTENÁŘE připravenou poměrně slušnou nadílku, menší i větší dárky, které jsme se rozhodli "rozbalovat" v průběhu celého prosince. Proč? Protože Vám chceme dělat i nadále radost, těšit Vás, inspirovat, dodávat sílu i naději a což je podstatné - pokud bychom čekali s našimi připravenými "dárky" až na 24. prosince, rozhodně byste je nestačili všechny naráz "rozbalit" a patřičně si je vychutnat. Proto Vám je budeme "rozbalovat" pěkně jeden po druhém, abyste měli dostatek klidu si ten či onen "dárek" dostatečně užít, procítit... A abychom Vás patřičně navnadili, tady máte malou "ochutnávku," náhodný výběr z toho, co jsme pro Vás na poslední měsíc roku připravili:

* Dozvíte se, jaké VÁNOČNÍ DÁRKY se hodí k tomu či onomu znamení ZVĚROKRUHU, a kterými rozhodně obdarovanou osobu narozenou v tom či onom znamení neurazíte. 

* Můžete VYHRÁT! Chystáme pro Vás VÁNOČNÍ - ANDĚLSKOU SOUTĚŽ. Těšíte se? My velmi, ale uznáte sami, že prozrazovat v tuto chvíli cokoli bližšího by nebylo vhodné. Nechceme Vás ošidit o překvapení a úžas z cen, které už nyní máme v redakci připravené. 

* EXKLUSIVNÍ ROZHOVOR s někým, koho se dosud snad ještě vůbec nikomu nepodařilo vyzpovídat! 

* ...a řadu dalšího krásného, zajímavého, poutavého. 

 

Takže, vážení a milí, dovolte nám, abychom Vám popřáli krásný poslední měsíc tohoto roku a uděláte nám velkou radost, pokud nám zůstanete i nadále věrni! 

Redakce STYLEnew.cz